Srdce ztraceného: Román z Východního Ardu

Srdce ztraceného: Román z Východního Ardu - Tad Williams | Replicamaglie.com

...ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Recenze, kulturní tipy, styl - EchoPrime.cz ... . ... Pouhých dvě stě stran dlouhý román je nicméně jen předělem k další velké trilogii z Východního Ardu, kterou má Williams právě rozepsanou a která bude vycházet i v českém překladu. Srdce ztraceného se odehrává na konci války, kterou popisuje první trilogie. Vám ostatním poskytne kratší příběh o bezvýznamné válce, ve které vlastně není co vyhrát, dokonalou představu o autorově stylu psaní; a kdo ví, třeba se do světa Východního Ardu zamilujete jako tisíce dalších čtenářů. Tad Williams: Srdce ztraceného. Vydal: Laser, 2019. Překlad: Petr Kortle. Počet stran: 2 ... Fantastika může dodat mnoha lidem odvahu, říká spisovatel ... ... . Tad Williams: Srdce ztraceného. Vydal: Laser, 2019. Překlad: Petr Kortle. Počet stran: 248. Cena ... Srdce ztraceného se odehrává necelého půl roku po událostech popsaných v knize Věž zeleného anděla. Ineluki, Král bouří, je poražen a jeho spojenci Nornové prchají na daleký sever do své legendární ledové pevnosti. ... (román z východního Ardu) Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Romány > Fantasy ... Návrat do populárního světa Východního Ardu byl právem jednou ze žánr...

INFORMACE

AUTOR
Tad Williams
DIMENZE
12,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce ztraceného: Román z Východního Ardu.pdf

POPIS

Srdce ztráty se odehrává necelého půl roku po událostech popsaných v knize Věž zeleného anděla. Ineluki, Král bouří, je poražen a jeho spojenci Nornové prchají na daleký sever do své legendární ledové pevnosti. V patách jim je vévoda Isgri,mur a hrstka rimmersgardských vojáků. Jejich cílem je zničit nornskou moc a definitivně odstranit jejich hrozbu. Ovšem jakkoliv Nornové ztratili na své dávné moci a slávě, zahnaní do kouta se nehodlají vzdát bez boje. Návrat do světa legendární trilogie Vzpomínka, Trn a Žal je příběhem o hrdinství a konci věcí, které se zdály být věčné.

Chcete si přečíst knihu?Srdce ztraceného: Román z Východního Ardu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tad Williams. Číst Srdce ztraceného: Román z Východního Ardu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY