Hněv a jeho smysl: Podněty k seberozvoji

Hněv a jeho smysl: Podněty k seberozvoji - Verena Kastová | Replicamaglie.com

...adatel: Portál EAN: 9788073677602 ISBN: 7367-760-2 Originál: Vom Sinn des Ärgers Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2010 (1 ... Verena Kast: HNĚV A JEHO SMYSL | Pod Vŕškom - kníhkupectvo ... ... . vydání) Přes její podtitul (Podněty k seberozvoji) se rozhodně nejedná o obrázkovou kuchařku s jednoduchými recepty. Doporučuji spíše odborníkům a laikům, kteří mají zájem o hněvu a jeho smyslu hlouběji přemítat. "Lidé, kteří jsou pasivně agresivní, nepovažují za agresivní sebe, nýbrž jiné lidi. Podněty k seberozvoji Hněv má jednu podstatnou funkci: objevuje se, když je o ... Hněv a jeho smysl - LIBRUM.cz ... . "Lidé, kteří jsou pasivně agresivní, nepovažují za agresivní sebe, nýbrž jiné lidi. Podněty k seberozvoji Hněv má jednu podstatnou funkci: objevuje se, když je ohroženo naše sebeuskutečnění či sebezáchova. Je proto žádoucí využít tuto emoci tak, abychom se uchránili našemu dalšímu zraňování a nově stanovili naše hranice. Podněty k seberozvoji Hněv má jednu podstatnou funkci: objevuje se, když je ohroženo naše sebeuskutečnění či sebezáchova. Je proto žádoucí využít tuto emoci tak, abychom se uchránili našemu dalšímu zraňování a nově stanovili naše hranice. Podněty k seberozvoji Hněv má jednu podstatnou funkci: objevuje se, když je ohroženo naše sebeuskutečnění či sebezáchova. Je proto žádoucí využít tuto emoci tak, abychom se uchránili našemu dalšímu zraňování a nově stanovili naše hranice. Připustíme-li si svůj hněv, může dojít k našemu oživení,... Hněv a jeho smysl Autor Verena Kast. Populární; Podněty k seberozvoji Hněv má jednu podstatnou funkci: objevuje se, když je ohroženo naše sebeuskutečnění či sebezáchova. Je proto žádoucí využít tuto emoci tak, abychom se uchránili našemu dalšímu zraňování a nově stanovili naše ... celý popis. Dárek! Aktuální dTest Hněv a jeh...

INFORMACE

AUTOR
Verena Kastová
DIMENZE
8,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Hněv a jeho smysl: Podněty k seberozvoji.pdf

POPIS

Hněv má jednu podstatnou funkci: objevuje se, když je ohroženo naše sebeuskutečnění či sebezáchova. Je proto žádoucí využít tuto emoci tak, abychom se uchránili našemu dalšímu zraňování a nově stanovili naše hranice. Připustíme-li si svůj hněv, může dojít k našemu oživení, můžeme získat energii pro nutné změny současného stavu. To že někdo potlačuje svůj hněv, ještě zdaleka neznamená, že je lepším člověkem – potlačená emoce spíše způsobí nepřátelskou atmosféru. Rozpoznání hněvu a fantazií s ním spojených je cestou, jak uvést do rovnováhy vztah mezi já a okolním světem. Kniha je určena psychologům, psychoterapeutům a čtenářům se zájmem o populárně psychologickou tematiku. Verena Kast vystudovala filozofii a psychologii, působí jako analytička ve švýcarském St. Gallenu a přednáší na institutu C. G. Junga v Curychu. Do roku 1998 byla předsedkyní mezinárodní společnosti pro analytickou psychologii. Je autorkou řady knižních titulů. V nakladatelství Portál vyšly její knihy Imaginace jako prostor setkání s nevědomím (1999), Krize a tvořivý přístup k ní (2000), Dynamika symbolu (2000) a Otcové – dcery, matky – synové (2004).

Chcete si přečíst knihu?Hněv a jeho smysl: Podněty k seberozvoji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Verena Kastová. Číst Hněv a jeho smysl: Podněty k seberozvoji Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY