Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři

Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři - - | Replicamaglie.com

...četní uzávěrka a závěrka v přehledech snadno a rychle ... Interpretace Národní účetní rady (e-kniha) - David ... ... . ... Vyhněte se chybám v účetnictví rady, řešení, praktické příklady. Původní cena: 169,-K ... Národní účetní rada vydává tyto příklady za účelem ilustrace použití interpretace I-28 Následné vrácení dotace na dlouhodobý majetek. Tyto příklady mohou být nápomocny také při aplikaci interpretace I-14 Okamžik vykázání nároku na přijetí nebo vrácení dotace. Portaro - Webový katalog knihovny. L. Mejzlík, L. Mülle ... Interpretace Národní účetní rady s příklady a praktickými ... ... . Portaro - Webový katalog knihovny. L. Mejzlík, L. Müllerová, J. Skálová, J. Pilátová, L. Vašek, A. Šrámková, I. Liškařová, P. Vácha, J. Pelák, P ... Interpretace Národní účetní rady s praktickými příklady a komentáři: Vydala: GRADA Publishing, a.s. 2019 U Průhonu 22, Praha 7 tel.: 234 264 401, fax: 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7218. publikaci: Realizace obálky Daniel Hamerník Sazba Jan Šístek Odborná redaktorka: Ing. Michaela Průšová Počet stran 384 První vydání ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři.pdf

POPIS

Národní účetní rada vydala za dobu svojí dvacetileté existence 37 Interpretací českých účetních předpisů a na řadě dalších aktuálně pracuje. V zájmu rozvoje účetních profesí a široké informovanosti veřejnosti o své činnosti se rozhodla vydat odbornou knihu obsahující nejen texty vlastních Interpretací, ale také doplnění o příklady jejich aplikace a řadu dalších materiálů a textů ilustrujících odbornou činnost Národní účetní rady. Autory jednotlivých částí knihy jsou odborníci, které se na vzniku daných Interpretací podíleli. Kniha tak obsahuje autentické informace přímo od tvůrců Interpretací a účastníků jejich projednávání. Z tohoto hlediska je kniha nepochybně nejlepším a nejucelenějším zdrojem informací pro odbornou účetní praxi.

Chcete si přečíst knihu?Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY