Velká kniha opeřené havěti

Velká kniha opeřené havěti - Yuval Zommer | Replicamaglie.com

...věti - Yuval Zommer, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velká kniha drobné havěti - Yuval Zommer ... Velká kniha opeřené havěti | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Kniha Velká kniha drobné havěti měla u našich dětí obrovský úspěch a velice rády v ní listují stále dokola. Tato doplňková s úkoly a samolepkami je tak velmi vítaným pokračováním. Pro děti je nachystána spousta zajímavých úkolů, hádanek, doplňovaček a samozřejmě parádní samolepky. Velká kniha opeřené havěti. Yuval Zommer. Slovart CZ (2019) 10,54 ... Máš také Velkou knihu drobné havěti o broucích, ... Yuval zommer velka kniha operene haveti | Sleviste.cz ... . Velká kniha opeřené havěti. Yuval Zommer. Slovart CZ (2019) 10,54 ... Máš také Velkou knihu drobné havěti o broucích, žížalách a jiných potvůrkách nebo Velkou knihu mořské havěti o malých i obrovských obyvatelích moří celého světa? Zboží ze stejné kategorie - Velká kniha opeřené havěti Kniha Velká kniha samolepek drobné havěti(Zommer Yuval) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Velká kniha opeřené havěti od 8,94 € z ponuky 6 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Velká kniha opeřené havěti na Pricemanii a ušetrite až do 60 %!...

INFORMACE

AUTOR
Yuval Zommer
DIMENZE
4,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha opeřené havěti.pdf

POPIS

Chceš vědět, proč jsou plameňáci růžoví, proč papuchalk podupává nohama nebo kolikrát za sekundu mávnou kolibříci křídly? To budeš koukat... V knize se skrývají nejen odpovědi na tyto otázky, ale i spousta další zábavy. Dozvíš se třeba, čím se různí ptáci živí, jak vypadají jejich námluvy, nebo jak tažní ptáci poznají, že je čas vydat se na cestu za teplem. Poznáš množství barevných, podivných, obrovských i drobných ptáků z celého světa. Naučíš se, jak lze na výletech po ptácích pátrat jako detektiv. Svou přítomnost prozradí vypadlými pírky, skořápkami vajec, trusem nebo vývržky nestrávené potravy. Detektivní práce tě čeká i v knize – ptáci se budou snažit před tebou ukrýt jedno zvláštní vejce – a tvým úkolem ho bude hledat! A ještě něco! Máš také Velkou knihu drobné havěti o broucích, žížalách a jiných potvůrkách nebo Velkou knihu mořské havěti o malých i obrovských obyvatelích moří celého světa?

Chcete si přečíst knihu?Velká kniha opeřené havěti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yuval Zommer. Číst Velká kniha opeřené havěti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY