DPH 2018: zákon s přehledy

DPH 2018: zákon s přehledy - Jiří Dušek | Replicamaglie.com

...ákon o DPH. Úplné znění platné k 1 ... DPH 2018 zákon s přehledy - Jiří Dušek | Kniha na Alza.cz ... . 1. 2018 je tak ojedinělým způsobem doplněno o přehledy paragrafů zákona, čímž ... Grada DPH 2018 - Zákon s přehledy - Dušek Jiří . V patnáctém vydání praktické, osvědčené publikace autor na 157 přehledných schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1. 1. DPH 2018 - zákon s přehledy. ... osvědčené publikace autor na 157 přehledných schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1. 1. 2018 j ... Kniha: DPH 2018 zákon s přehledy - Jiří Dušek | Knihy.ABZ.cz ... . Úplné znění platné k 1. 1. 2018 je tak ojedinělým způsobem doplněno o přehledy paragrafů zákona, čímž získáváte neocenitelného pomocníka. DPH 2018 - zákon s přehledy. autor: Jiří Dušek, vydal: GRADA v roce 2018, 256 stran V patnáctém vydání praktické, osvědčené publikace autor na 157 přehledných schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1. 1. V patnáctém vydání praktické, osvědčené publikace autor na 157 přehledných schématech názorně DPH 2018 - zákon s přehledy. Jiří Dušek. Grada Publishing. V osvědčené publikaci autor na schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1 ... DPH 2018 zákon s přehledy Jiří Dušek. Zboží se již neprodává Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. V patnáctém vydání praktické, osvědčené publikace autor na 157 přehledných schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1. ... Hledáte DPH 2019 - zákon s přehledy od Jiří Dušek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
3,51 MB
NÁZEV SOUBORU
DPH 2018: zákon s přehledy.pdf

POPIS

V patnáctém vydání praktické, osvědčené publikace autor na 157 přehledných schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1. 1. 2018 je tak ojedinělým způsobem doplněno o přehledy paragrafů zákona, čímž získáváte neocenitelného pomocníka. Názorné přehledy obsahují např.: kontrolní hlášení, dodání vybraných nemovitých věcí, kompletní přehledy druhů a úprav odpočtů, odpočet při krádeži zásob, podmínky ručení za nezaplacenou daň, kdo je nespolehlivá osoba, přepravu v EU, kdy a jak zálohový koeficient, opravy DPH, jak se změnou meziroční sazby daně, přenesení daňové povinnosti v tuzemsku, zdanění služeb v EU, poskytnutí služeb z EU a třetích zemí, změny režimu při registraci či zrušení a další. V příloze jsou uvedeny formuláře k DPH a např. seznam základních sazeb v EU včetně struktury DIČ a seznam elektronicky poskytovaných služeb.

Chcete si přečíst knihu?DPH 2018: zákon s přehledy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst DPH 2018: zákon s přehledy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY