Jaká matka, taková dcera - Slepičí polévka pro lidskou duši: 101 nejlepších

Jaká matka, taková dcera - Slepičí polévka pro lidskou duši: 101 nejlepších - Jack Canfield, | Replicamaglie.com

...í polévka pro lidskou duši - 101 nejlepších - Jaká matka, taková dcera? Autorem je Jack Canfield, Mark Victor Hansen ... Slepičí polévka pro duši - Sladká šťáva z kyselých citronů ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Jaká matka, taková dcera - Slepičí polévka pro lidskou duši Autor: Canfield, Jack a Hansen, Mark Victor Nakladatel: Práh EAN: 9788072523160 ISBN: 978-80-7252-316- Popis: 1× kniha, brožovaná, 312 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2010 Název: Slepičí polévka pro lidskou duši. 101 nejlepších. Jaká matka, taková dcera Autor: Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Amy Newmarková Ilustrace: ne ... S ... Jack Canfield - Slepičí polévka pro lidskou duši. 101 ... ... . 101 nejlepších. Jaká matka, taková dcera Autor: Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Amy Newmarková Ilustrace: ne ... Slepičí polévka pro lidskou duši - 101 nejlepších - Jaká matka, taková dcera kniha od: Jack Canfield, Mark Victor Hansen Úvod Knihy Beletrie Světová beletrie Slepičí polévka pro lidskou duši Jaká matka, taková dcera. Slepičí polévka pro lidskou duši Jaká matka, taková dcera Jack Canfield. 101 nejlepších. Cena v prodejně: ... Hledáte Jaká matka, taková dcera - Slepičí polévka pro lidskou duši od Jack Canfield? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Slepičí polévka pro lidskou duši - 101 nejlepších - Jaká matka, taková dcera Jack Canfield, Mark Victor Hansen. Běžná cena: ... Slepičí polévka pro lidskou duši - 101 nejlepší...

INFORMACE

AUTOR
Jack Canfield,
DIMENZE
8,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Jaká matka, taková dcera - Slepičí polévka pro lidskou duši: 101 nejlepších.pdf

POPIS

Tato kniha předkládá čtenářům to nejlepší, co na téma matka a dcera během patnáctileté existence série vyšlo. Patří k nejprodávanějším knihám, věnovaným roli matky a dcery. Jak často jste zažili, že pubertální dívenka se urazí, ale současně se tajně usměje, když jí někdo řekne, že vypadá nebo se chová jako její matka? Otcové, bratři a přátelé jen nevěřícně vrtí hlavou, protože děvčata se zákonitě "mění ve své matky". V tomto souboru najdete povídky: - O výjimečném poutu mezi matkou a dcerou. - O nepochopitelné vzájemné podobnosti těch dvou. - O vývoji vztahu rodič a dítě směrem k rovnocennému přátelství. - O změnách role, kdy nejprve je pečovatelem rodič a v jeho stáří roli pečovatele převezme dítě. - O vnitřní síle dcer, zděděné po matkách. - O bezpodmínečné lásce mezi babičkou a vnučkou.

Chcete si přečíst knihu?Jaká matka, taková dcera - Slepičí polévka pro lidskou duši: 101 nejlepších ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Canfield,. Číst Jaká matka, taková dcera - Slepičí polévka pro lidskou duši: 101 nejlepších Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY