Učedník: Deník invokátora

Učedník: Deník invokátora - Taran Matharu | Replicamaglie.com

...18; Podobné knihy. Harry Potter a Kámen mudrců 2000; Kniha Učedník je v Učedník - Deník invokátora ... Kniha Učedník - Deník invokátora - Matharu Taran ... ... . série Summoner | 1. kategorie Knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Fantasy » Světová fantasy. Nakladatel Alpress datum vydání květen 2015 isbn 978-80-7466-690-2 ... Učedník Deník invokátora. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale ... Učedník Deník invokátora - Taran Matharu | Kniha na Alza.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... O čem je kniha Učedník - Deník invokátora? Schopnost invokovat se dědí krví, ale přesto se testují i děti neurozených. Tak našli také Jamese Bakera a toto je jeho příběh. Jamesovým dobrodružstvím prolínají užitečné poznámky a hodnověrné zápisky o elfech, orcích a trpaslících, doplňuje je přehledná démonologie ... Všechny informace o produktu Kniha Učedník - Deník invokátora, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Učedník - Deník invokátora. Učedník: Deník invokátora. Schopnost invokovat se dědí krví, ale přesto se testují i děti neurozených. Tak našli také Jamese Bakera a toto je jeho příběh. Jamesovým dobrodružstvím prolínají užitečné poznámky a hodnověrné zápisky o elfech, orcích a trpaslících. Doplňuje je přehledná démonologie a základní ... Kniha: Učedník - Deník invokátora - Taran Matharu. Fungujeme! Váž...

INFORMACE

AUTOR
Taran Matharu
DIMENZE
6,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Učedník: Deník invokátora.pdf

POPIS

Schopnost invokovat se dědí krví, ale přesto se testují i děti neurozených. Tak našli také Jamese Bakera a toto je jeho příběh. Jamesovým dobrodružstvím prolínají užitečné poznámky a hodnověrné zápisky o elfech, orcích a trpaslících, doplňuje je přehledná démonologie a základní zaklínadla válečných mágů, které tento neurozený invokátor sepsal v průběhu studia na Vokanské akademii, než se ztratil na území orků.

Chcete si přečíst knihu?Učedník: Deník invokátora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Taran Matharu. Číst Učedník: Deník invokátora Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY