Jezevec Chrujda ostrouhá křen

Jezevec Chrujda ostrouhá křen - Petr Stančík | Replicamaglie.com

... slonRok: 2019Rozměry: 165 x 240 mmPočet stran: 24… JEZEVEC CHRUJDA OSTROUHÁ KŘEN Petr Stančík, Lucie Dvořáková ... Jezevec Chrujda - plyšová hračka | Vigvam Design ... . Záludný tchoř Smradolf je padouch, který má víc životů než kočka a bijec z počítačové střílečky dohromady, takže na práh svého soka Chrujdy postavil květináč s pořádně invazivní rostlinou a číhá. Hledáte Jezevec Chrujda ostrouhá křen od Petr Stančík? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jezevec Chrujda ostrouhá křen. Celkové hodnocení ... Naštěstí se mu postaví Chrujda a s ... Jezevec Chrujda ostrouhá křen - Petr Stančík ... ... . 33 prodejen po celé ČR Jezevec Chrujda ostrouhá křen. Celkové hodnocení ... Naštěstí se mu postaví Chrujda a s pomocí nejnovějšího Stánina vynálezu dobro zvítězí a roztahovačný křen skončí jako pochutina. V Habřinci je zase klid a od té doby si Chrujda pamatuje, že kořen zla se musí .. 0 hodnocení Jezevec Chrujda ostrouhá křen 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Již šesté pokračování oblíbených příběhů jezevce Chrujdy nás znovu zavede do lesa Habřince. Chrujda se svými kamarádkami lasičkou Aničkou a sůvičkou Stáňou čelí úkladům hlavního ... Jezevec Chrujda ostrouhá křen 6. v sérii, P. Stančík, 2019 Koupit Koupit eknihu Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů 7. v sérii, P. Stančík, 2019 Jezevec Chrujda ostrouhá křen od Petr Stančík v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA ...

INFORMACE

AUTOR
Petr Stančík
DIMENZE
9,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Jezevec Chrujda ostrouhá křen.pdf

POPIS

Již šesté pokračování oblíbených příběhů jezevce Chrujdy nás znovu zavede do lesa Habřince. Chrujda se svými kamarádkami lasičkou Aničkou a sůvičkou Stáňou čelí úkladům hlavního záporňáka, tchoře Smradolfa. Tentokrát bojují proti křenu, který se vymkne kontrole a začne poroučet celému lesu. Naštěstí se mu postaví Chrujda a s pomocí nejnovějšího Stánina vynálezu dobro zvítězí a roztahovačný křen skončí jako pochutina. V Habřinci je zase klid a od té doby si Chrujda pamatuje, že kořen zla se musí vymýtit včas.

Chcete si přečíst knihu?Jezevec Chrujda ostrouhá křen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Stančík. Číst Jezevec Chrujda ostrouhá křen Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY