Pelé: Král fotbalu

Pelé: Král fotbalu - Eddy Simon | Replicamaglie.com

...rásnou hrou" - hrou, která lidi sbližuje bez ohledu na rasu ... Kniha: Pelé: Král fotbalu (Eddy Simon) | Martinus ... ... Pelé: Král fotbalu Edson Arantes do Nascimento, známý jako Pelé, pochází z chudé rodiny z brazilského Sao Paula. Na pořízení opravdového míče neměl peníze, i tak ale dominoval všem dorosteneckým ligám a svůj první kontrakt podepsal v patnácti letech. Pelé, pro své fanoušky „O Rei", tedy Král, se od té doby dostal do povědomí coby nejlepší fotbalista všech dob. Je ale více, než jen sportovcem: jako posel dobré vůle pr ... Pelé: Král fotbalu | Albatrosmedia.cz ... . Je ale více, než jen sportovcem: jako posel dobré vůle pro UNICEF procestoval všechny kontinenty a je žijícím symbolem sportu, jež nazývá „krásnou hrou" - hrou, která lidi sbližuje bez ohledu na rasu ... 0 hodnocení Pelé: Král fotbalu 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Edson Arantes do Nascimento, známý jako Pelé, se narodil do chudinské čtvrti v brazilském Sao Paulu. Na to, aby si pořídil opravdový fotbalový míč, neměl dost peněz, trénoval tedy se zmuchlanými novinami ... Život Pelého je v knize "Pelé: Král fotbalu" podán jako pohádka, kdy se z chudáka stal hrdina milovaný milióny. Naštěstí měl scenárista Eddy Simon dost rozumu na to, aby do příběhu podal i temnější prvky, ať už je to závist vůči Pelého úspěchu, finanční bankrot, nevěra, rasismus a podobné. Pelé: Král fotbalu - Eddy Simon. Ze slumu na výsluní " Edson Arantes do Nascimento, známý jako Pelé, pochází z chudé rodiny z brazilského Sao Paula.... Pelé - král fotbalu. Všechny díly 10. Pelé - král fotbalu. Diskuse Napište nám. Dokumentární klub Předchoz ... Edson Arantes do Nascimento, známý jako Pelé, pochází z chudé rodiny z brazilského Sao Paula. Na pořízení opravdového míče neměl peníze, i tak ale dominoval všem dorosteneckým ligám a svůj první kontrakt podepsal v patnácti letech. Už o dva roky později dovedl Brazílii k vítězství ve světovém poháru. Pelé ale není jen sportovcem: je ambasadorem nadace UNICEF a ... Kupte knihu Pelé: Král fotbalu od Eddy Simon na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Pelé, pro své fanoušky „O Rei", tedy Král, se od té doby dostal do povědomí coby nejlepší fotbalista všech dob. Je ale více, než jen sportovcem: jako posel dobré vůle pro UNICEF procestoval všechny kontinenty a je žijícím symbolem sportu, jež nazývá „krásnou hrou" - hrou, která lidi sbližuje bez ohledu na rasu ......

INFORMACE

AUTOR
Eddy Simon
DIMENZE
7,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Pelé: Král fotbalu.pdf

POPIS

Edson Arantes do Nascimento, známý jako Pelé, pochází z chudé rodiny z brazilského Sao Paula. Na pořízení opravdového míče neměl peníze, i tak ale dominoval všem dorosteneckým ligám a svůj první kontrakt podepsal v patnácti letech. Už o dva roky později dovedl Brazílii k vítězství ve světovém poháru. Pelé ale není jen sportovcem: je ambasadorem nadace UNICEF a je žijícím symbolem sportu, který lidi sbližuje bez ohledu na rasu a národnost.

Chcete si přečíst knihu?Pelé: Král fotbalu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eddy Simon. Číst Pelé: Král fotbalu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY