Špína za nehty: Milostně kriminální román

Špína za nehty: Milostně kriminální román - Miloš Čermák, | Replicamaglie.com

... rádi otevřené konce. Špína za nehty Autor: Čermák, Miloš a Saudková, Sára Nakladatel: Kalibr EAN: 9788076175921 ISBN: 978-80-7617-592-1 Originál: Špína za nehty Popis: Elektronická kniha, 216 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB, 1,3 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 O čem je kniha Špína za nehty? Dynamicky a uhrančivě vyprávěný příběh úspěšného architekta Karla a uznávané fotožurnalistky Kláry, kteří mají už ledacos za sebou, ale to největší peklo je teprve před nimi ... Podoba lasky saudkova sara | Sleviste.cz ... . Milostný a kriminální žánr a živý, velmi úderný jazyk propůjčuje knize nebývalé napětí a pikantnost. Špína za nehty: Milostně kriminální romám Dynamicky a uhrančivě vyprávěný příběh úspěšného architekta Karla a uznávané fotožurnalistky Kláry, kteří mají už ledacos za sebou, ale to největší peklo je teprve před nimi. Špína za nehty je na přebalu prezentována jako „milostně kriminální román". Je to hodně nadnesené. Kniha se spíše drží toho, co bylo o auto ... Milostný román Miloše Čermáka a Sáry Saudkové - Špína za nehty ... . Milostný a kriminální žánr a živý, velmi úderný jazyk propůjčuje knize nebývalé napětí a pikantnost. Špína za nehty: Milostně kriminální romám Dynamicky a uhrančivě vyprávěný příběh úspěšného architekta Karla a uznávané fotožurnalistky Kláry, kteří mají už ledacos za sebou, ale to největší peklo je teprve před nimi. Špína za nehty je na přebalu prezentována jako „milostně kriminální román". Je to hodně nadnesené. Kniha se spíše drží toho, co bylo o autorce uvedeno v předcházejícím odstavci. Je především vulgární, přičemž vyprávění se často nese ...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Čermák,
DIMENZE
9,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Špína za nehty: Milostně kriminální román.pdf

POPIS

Dynamicky a uhrančivě vyprávěný příběh úspěšného architekta Karla a uznávané fotožurnalistky Kláry, kteří mají už ledacos za sebou, ale to největší peklo je teprve před nimi. Milostný a kriminální žánr a živý, velmi úderný jazyk propůjčuje knize nebývalé napětí a pikantnost. Napětí, nevěra, tvrdý byznys, nečekané zvraty v ději a věčné dilema muže a ženy, jestli je moudré vsadit vše na jednu kartu. Román má strhující vypravěčský rytmus, podtržený tím, že roli muže píše žena (Sára Saudková) a roli ženy zase muž (Miloš Čermák). Každý má jiný styl psaní a každý promítá do své postavy svůj vhled do světa opačného pohlaví. Čtenář tak nakonec dýchá za muže i za ženu, protože v této knize není jeden hlavní hrdina, a do poslední chvíle netuší, jak toto drama lásky a temných démonů lidské mysli dopadne.

Chcete si přečíst knihu?Špína za nehty: Milostně kriminální román ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Čermák,. Číst Špína za nehty: Milostně kriminální román Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY