Lapálie s mořskou pannou: Pohádky loďky Matyldy

Lapálie s mořskou pannou: Pohádky loďky Matyldy - Stanislava Bumbová | Replicamaglie.com

... Stanislava, Študlarová Zdeňka? ... Lapálie s mořskou pannou ... Texty - Müller Richard - Knihkupectví Ládví ... . Pohádky loďky Matyldy. Bumbová Stanislava, ... jak Kocábku vysvobodit. Co myslíte, podaří se jim to? Na palubě loďky Matyldy nás čekají další napínavá a legrační dobrodružství, při nichž leckdy tuhne krev ... Ebook elektronická kniha Lapálie s mořskou pannou: Pohádky loďky Matyldy - autor Bumbová Stanislava - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Mořská panna Leontýnka se rozhodla, že si kapitána Kocábk ... Pohádky lodky Matyldy/Lapálie s mořskou pannou - Praha ... ... . Mořská panna Leontýnka se rozhodla, že si kapitána Kocábku uloupí pro sebe. Omámila ho a zatáhla pod hladinu, přestože se jí v tom snažil Lapálie s mořskou pannou: Pohádky loďky Matyldy Autor: Bumbová Stanislava Mořská panna Leontýnka se rozhodla, že si kapitána Kocábku uloupí pro sebe. Lapálie s mořskou pannou; ... Podtitul: Pohádky loďky Matyldy Autor: Stanislava Bumbov ... ale a příjemnou atmosférou pohádky, kde vždy vše nakonec dopadne tak, jak má. Pohádky humorným a především laskavým způsobem nenásilně seznamují s etickými hodnotami v mezilidských vztazích. V jednom světě se vedle sebe ... Lapálie s mořskou pannou: Pohádky loďky Matyldy Stanislava Bumbová epub Ledový drak George R.R. Martin kniha online LEGO Cesta za dobrodružstvím 1 Megan Rothrock kniha Lapálie s mořskou pannou. Předchozí obrázky Další obrázky. ... Pohádky loďky Matyldy. Mořská panna Leontýnka se rozhodla, že si kapitána Kocábku uloupí pro sebe. Omámila ho a zatáhla pod hladinu, přestože se jí v tom snažili pes Chlup a vydří kluk Očko zabránit. Lapálie s mořskou pannou kniha od: ... Na palubě loďky Matyldy nás čekají další napínavá a legrační dobrodružství, při nichž leckdy tuhne krev v žilách i otrlým námořníkům. ... Pro děti a mládež, Pohádky: Vydáno: 2010: více informací... Komentáře; Lapálie s mořskou pannou - Pohádky loďky Matyldy. Bumbová Stanislava. 89 Kč ... Trávit čas knihou Středověk - dějiny odívání! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Středověk - dějiny odívání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Lapálie s mořskou pannou (e-kniha) - Stanislava Bumbová - Dětským čtenářům od 5 do 9 let přinášíme sérii tří pohádek o loďce Matyldě, které na sebe volně navazují. Knížky jsou postaveny na pohádkové fantazii a dětsky vnímaném světě, kdy se malý čtená Pohádky loďky Matyldy. Bumbová Stanislava, Študlarová Zdeňka. Zlotřilý pirát Hromburác ...

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Bumbová
DIMENZE
9,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Lapálie s mořskou pannou: Pohádky loďky Matyldy.pdf

POPIS

Dětským čtenářům od 5 do 9 let přinášíme sérii tří pohádek o loďce Matyldě, které na sebe volně navazují. Knížky jsou postaveny na pohádkové fantazii a dětsky vnímaném světě, kdy se malý čtenář setká s pohádkovými bytostmi (piráti, víly, mořská panna...) a společně s hrdiny prožívá mnohá dobrodružství v kouzelných zemích i neznámých místech. Začínajícího čtenáře by měly oslovit exotičností prostředí, podpořenou hezkými obrázky, ale a příjemnou atmosférou pohádky, kde vždy vše nakonec dopadne tak, jak má. Pohádky humorným a především laskavým způsobem nenásilně seznamují s etickými hodnotami v mezilidských vztazích. V jednom světě se vedle sebe potkávají lidé, zvířátka, pohádkové bytosti i částečně personifikované věci. Vytvářejí se mezi nimi vazby a vznikají situace, které nejsou nepodobné situacím ze skutečného života dětí (např. nebát se prokázat svou statečnost, pomoci někomu v nouzi, svatba v rodině a s tím související změna vztahů, síla přátelství atd.). Kromě základních etických hodnot je nedílnou součástí knížky také výchova k ekologickému cítění světa (vypouštění ptáků z klecí, sázení a péče o stromek, seznámení se s u nás méně známými mořskými živočichy - kosatka, mořská vydra, chobotnice aj.).

Chcete si přečíst knihu?Lapálie s mořskou pannou: Pohádky loďky Matyldy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Bumbová. Číst Lapálie s mořskou pannou: Pohádky loďky Matyldy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY