Mulaj: Když se člověk k duši vrací

Mulaj: Když se člověk k duši vrací - Tomáš Sedlák | Replicamaglie.com

... Kniha: Mulaj -- Když se člověk k duši vrací Autor: Tomáš Sedlák ... Mulaj | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Žil obyčejný život jako Vy až do chvíle, kdy přišel o To nejcennější, co člověk v sobě nosí. Aby To ztracené získal zpět, musel se vydat na dlouhou cestu. Na ní se musel ... Mulaj - Když se člověk k duši vrací: Autor: Tomáš Sedlák: Nakladatelství: Matěj Bárta 2019: Původní cena: 213.00: při objednání přes internetový obchod: Když se člověk k duši vrací. SEDLÁK Tomáš. Info: Bárta Matěj - Studio JB, 2019 (1.) - brož., ... Nakladatelství Studio JB | Knihy.ABZ.cz ... . SEDLÁK Tomáš. Info: Bárta Matěj - Studio JB, 2019 (1.) - brož., 200 str. Ilustr. Když se člověk k duši vrací Úvod Stalo se to v dobách, kdy se pískem měřil čas, v knotu svíčky se ztrácela tma a kometa nad zemí znamenala víc než plující hvězdu s vlečkou. Mulaj: Když se člověk k duši vrací 246,-Skladem > 10 ks. Koupit. Mulaj: Když se člověk k duši vrací Žil obyčejný život jako Vy až do chvíle, kdy přišel o To nejcennějš...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Sedlák
DIMENZE
4,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Mulaj: Když se člověk k duši vrací.pdf

POPIS

Žil obyčejný život jako Vy až do chvíle, kdy přišel o To nejcennější, co člověk v sobě nosí. Aby To ztracené získal zpět, musel se vydat na dlouhou cestu. Na ní se musel brodit sněhem hor i pískem pouští. Musel prožít a překonávat mnohé zkoušky, dokud nepochopil, že v kapce slzy najde více, nežli ve vodách oceánů, že i ten největší kámen se náhle stane malým a dá se snadno odvalit. Musel přijít na to, že každý člověk, kterého na své pouti poznal, byl jeho učitelem v dobrém i zlém. Pak teprve mohl najít To, co ztratil, a díky tomu odkryl největší tajemství lidského bytí… tajemství, které musí odkrýt dříve nebo později každý z nás.

Chcete si přečíst knihu?Mulaj: Když se člověk k duši vrací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Sedlák. Číst Mulaj: Když se člověk k duši vrací Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY