Šelmy z Olympu – Strážce stájí

Šelmy z Olympu – Strážce stájí - Lucy Coatsová | Replicamaglie.com

...bývalá šance. Jako syn boha Pana a pozemské bylinkářky má možnost opustit rodnou vesničku v horách a na zkoušku ... série Šelmy z Olympu | Fantasyobchod.cz ... ... Hledáte Šelmy z Olympu - Strážce stájí od Lucy Coatsová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Šelmy z Olympu - Strážce stájí Autor: Lucy Coatsová Chlapec Pandemonius, kterému neřeknou jinak než Démon, je v den svých jedenáctých narozenin povolán na Olymp. Fragment Šelmy z Olympu Strážce stájí (978-80-253-4164-3) Démonovi se naskytla nebývalá šance. Jako syn boha Pan ... Šelmy z Olympu Strážce stájí - Knihy.cz ... . Fragment Šelmy z Olympu Strážce stájí (978-80-253-4164-3) Démonovi se naskytla nebývalá šance. Jako syn boha Pana má možnost opustit rodnou vesničku v horách a na zkoušku pracovat ve stájích na Olympu! V jedenácti letech opravdu slušná kariéra. O zvířata se starat umí - navíc rozumí jejich řeči. Šelmy z Olympu Strážce stájí. Lucy Coatsová. Démonovi se naskytla nebývalá šance. Jako syn boha Pana má možnost opustit rodnou vesničku v horách a na zkoušku pracovat ve stájích na Olympu! Šelmy z Olympu. Filtrujte. Datum vydání Prodejnost Název Cena pouze dostupné Uzdravovat v říši mrtvých? Těžký úkol! Dokonalá kombinace humoru, dobrodružství a řecké mytologie! Šelmy z Olympu - Hlídač podsvětí Lucy Coatsová ... Šelmy z Olympu - Strážce stájí Název: Šelmy z Olympu 1 - Strážce stájí. Autor: Lucy Coatsová. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Fantasy, sci-fi, horor; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti do 10 let › Fantasy, sci-fi, horor; ISBN: 978-80-253-4164-3. EAN: 9788025341643 ... Jako syn boha Pana a pozemské bylinkářky má možnost opustit rodnou vesničku v horách a na zkoušku pracovat ve stájích přímo na Olympu! V jedenácti letech opravdu slušná kariéra. O zvířata se starat umí - navíc rozumí jejich řeči. Tady však na něj nečekají mírné ovečky, ale šelmy a nestvůry z mýtů a bájí. Elektronická kniha Šelmy z Olympu - Strážce stájí na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Šelmy z Olympu - Strážce stájí od... SERIE: Šelmy z Olympu [1] Strážce stájí [2] Hlídač podsvětí. Informace / Anotace...

INFORMACE

AUTOR
Lucy Coatsová
DIMENZE
5,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Šelmy z Olympu – Strážce stájí.pdf

POPIS

Pandemoniovi, kterému ale nikdo neřekne jinak než Démon, se naskytla nebývalá šance. Jako syn boha Pana a pozemské bylinkářky má možnost opustit rodnou vesničku v horách a na zkoušku pracovat ve stájích přímo na Olympu! V jedenácti letech opravdu slušná kariéra. O zvířata se starat umí – navíc rozumí jejich řeči. Tady však na něj nečekají mírné ovečky, ale šelmy a nestvůry z mýtů a bájí. Těm se samozřejmě nelíbí, že o ně pečuje člověk, i když je to polobůh. Jak si Démon poradí s novým úkolem? Zvládne splnit náročné požadavky bohů?

Chcete si přečíst knihu?Šelmy z Olympu – Strážce stájí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Coatsová. Číst Šelmy z Olympu – Strážce stájí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY