Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla

Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla - Jan Lípa | Replicamaglie.com

...ově velmi kvalitní časopis šité tvorby se kterým se můžete setkat na českém trhu ... Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síl ... . Jedná se o sešitovou měkkou vazbu typu V1, kdy obálka je tištěna na 200g křídový papír … Bližší informace o knize "Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla" Pokud víme, že právě průchod hadí síly skrze čakramy a její vystoupení na temeno předchází osvícení při každé duchovní cestě, bylo by pošetilé nejít zrovna touto cestou vědomě, říká Jan Lípa (1975), následník Evžena Štekla (1921-2001), žáka Františka Drtikola (1883-1961). Autorem prvního svazku nazvaného \\"Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlen ... František Drtikol - Umělecká fotografie ... . Autorem prvního svazku nazvaného \\"Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlení\\" je Jan Lípa (1975), žák Evžena Štekla (1921-2001), který byl přímým žákem Františka Drtikola (1883-1961). V knize jsou obsaženy texty především praktického zaměření, autorem prožité, vycházející z jeho vlastní zkušenosti a realizace. Jan Lípa je jedním z ... Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla Lípa Jan Cena: 386 Kč celkové hodnocení 0 ... Autorem prvního svazku nazvaného "Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlení" je Jan Lípa (1975), žák Evžena Štekla (1921-2001), který byl přímým žákem Františka Drtikola (1883-1961). ... O Učení, které Drtikol předával svým žákům, následně Hein či Štekl žákům svým, si můžeme nyní přečíst v knize Jana Lípy: Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla. Autor vyzdvihuje například důležitost ovládnutí vnitřního dechu, onoho zapomenutého klíče, který otevírá „hrad v nitru". Je autorem knih UČENÍ FRÁNI DRTIKOLA - OD ČAKRAMŮ K NEMYŠLENÍ (2014) a UČENÍ FRÁNI DRTIKOLA - VŠEMOCNÁ HADÍ SÍLA (2019). Spolu s Antonínem Šlechtou a Pavlem Šolcem společně vedou školu Učení Fráni Drtikola. Kde se s ním můžete setkat: 1. Na přímé vyžádání přes email, pouze písemně: [email protected] 2. Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla. ... Domů » Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla. Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla. Autor: Lípa Jan . Hledat knihy od autora: Lípa Jan, Výrobce: Svět ISBN: 978-80-87201-35- Dostupnost: Na skladě. Cena: ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Lípa
DIMENZE
7,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla.pdf

POPIS

Pokud víme, že právě průchod hadí síly skrze čakramy a její vystoupení na temeno předchází osvícení při každé duchovní cestě, bylo by pošetilé nejít zrovna touto cestou vědomě, říká Jan Lípa (1975), následník Evžena Štekla (1921–2001), žáka Františka Drtikola (1883–1961). Kniha přináší pokročilé stupně duchovní praxe buddhistické kundaliní-jógy. Autor se nezdržuje zbytečným popisem jednotlivých hlavních a vedlejších čakramů, ale na základě vlastní zkušenosti a realizace nabádá přímo k jejich rozzáření, produchovnění, následnému probuzení hadí síly... Jedná se o jeden z velice důležitých textů o osvícení a cestě k osvícení.

Chcete si přečíst knihu?Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Lípa. Číst Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY