Muž bez minulosti

Muž bez minulosti - Tim Weaver | Replicamaglie.com

...ezradný jako na začátku. Snímek Muž bez minulosti točil Aki Kaurismäki už jako světově známý režisér a autor projevující se osobitým rukopisem a náhledem na svět ... Muž bez minulosti / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Přesto bylo jeho jméno nejčastěji skloňováno návštěvníky filmových festivalů a milovníky evropského, či konkrétně severského filmu. OSMÝ PŘÍPAD DAVIDA RAKERA, SPECIALISTY NA PÁTRÁNÍ PO POHŘEŠOVANÝCH OSOBÁCHKdyž se k médiím donese zpráva o zbitém mladém muži, který si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází, rychle mu dají přezdívku „Muž bez minulosti".O deset měsíců později je Richard Kite - pokud se tak vůbec jmenuje - stejně bezradný jako na začátku. Na restauraci, do které si Bodie vyšel s přítelkyní je spách ... Muž bez minulosti - Repertoár - Dejvické divadlo, Praha 6 ... .O deset měsíců později je Richard Kite - pokud se tak vůbec jmenuje - stejně bezradný jako na začátku. Na restauraci, do které si Bodie vyšel s přítelkyní je spáchán pumový atentát. Claire teď leží v kritickém stavu v nemocnici a Bodie doslova hoří touhou dopadnout pachatele a vytrhnout mu srdce z těla. Cowley ovšem zastává přesvědčení, že do… V novince pražského Dejvi...

INFORMACE

AUTOR
Tim Weaver
DIMENZE
5,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž bez minulosti.pdf

POPIS

Osmý případ Davida Rakera, specialisty na pátrání po pohřešovaných osobách. Když se k médiím donese zpráva o zbitém mladém muži, který si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází, rychle mu dají přezdívku „Muž bez minulosti“. O deset měsíců později je Richard Kite – pokud se tak vůbec jmenuje – stejně bezradný jako na začátku. Navzdory neúnavné snaze policie se k němu stále nikdo nehlásí a stopy rychle vychládají. Kiteovou poslední nadějí je soukromý vyšetřovatel David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Jenže Raker má víc otázek než odpovědí. Co je Richard Kite zač? Proč ho nikdo nezná? A jak se vším souvisí ženské tělo nalezené dva roky předtím vedle londýnské železniční trati?

Chcete si přečíst knihu?Muž bez minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Weaver. Číst Muž bez minulosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY