Peru: Velký průvodce National Geographic

Peru: Velký průvodce National Geographic - Rob Rachowiecki | Replicamaglie.com

...a: Peru -- Velký průvodce National Geographic - Rob Rachowiecki ... Peru - Rachowiecki Rob - Knihkupectví Ládví ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Peru Velký průvodce National Geographic. Rob Rachowiecki „Senzační fotografie, vynikající mapy a bezchybný doprovodný text." San Francisco Chronicle Společnost National Geographic odhalu ... E-shop National Geographic.cz ... ." San Francisco Chronicle Společnost National Geographic odhaluje při svých každodenních cestách skrytá tajemství kultury, historie a života lidí po celém světě. ... Knihy z edície Velký průvodce National Geographic na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Peru: Velký průvodce National Geographic Rob Rachowiecki Nakladatel: Computer Press 2010 Peru Velký průvodce National Geographic Rob Rachowiecki. Za kulturou Inků s National Geographic! 531 Kč 590 Kč - ušetříte 59 Kč (10 %) Nedostupné ... Egypt - Velký průvodce National Geographic . Světoznámí průvodce nyní exkluzivně i v české verzi.Poznejte kvalitu National Geographic na vlastní oči!Ve všech průvodcích naleznete: podrobné popisy a informace o nejnavšt...

INFORMACE

AUTOR
Rob Rachowiecki
DIMENZE
8,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Peru: Velký průvodce National Geographic.pdf

POPIS

„Senzační fotografie, vynikající mapy a bezchybný doprovodný text.“ San Francisco Chronicle Společnost National Geographic odhaluje při svých každodenních cestách skrytá tajemství kultury, historie a života lidí po celém světě. I vy můžete prožít tuto nezapomenutelnou zkušenost – pomohou vám k tomu naše Velké průvodce National Geographic, v nichž najdete: Tipy pro plánování cesty: ucelené, podrobné informace o Peru, které vám umožní naplánovat si návštěvu podle vlastních zájmů a časových možností. Zážitky: nezapomenutelné prožitky a zkušenosti, jako je projížďka na kajaku po jezeře Titicaca či návštěva indiánů kmene Asháninka. Užitečné tipy: zasvěcené rady fotografů, autorů, cestovatelů i místních znalců a tipy na oblíbená místa. Pěší prohlídky a projížďky: doporučené trasy zakreslené na mapách a popsané v textu, jako např. Inca Trail, trek Santa Cruz či procházka po Limě. Místa, která nesmíte vynechat: detailní popisy památek a míst v každé oblasti, která by neměla ujít vaší pozornosti. Stovky překrásných, barevných fotografií, ilustrací a map Praktické informace o hotelech, restauracích, možnostech nakupování a zábavy.

Chcete si přečíst knihu?Peru: Velký průvodce National Geographic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Rachowiecki. Číst Peru: Velký průvodce National Geographic Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY