Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů

Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů - Tomáš Vejmola | Replicamaglie.com

...ss 2019 Je to tady! Cesta z Bangkoku domů! Pouštím se do další cesty a mám z ní nahnáno a to jako vážně ... Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů - Tomáš ... ... . Věřím, že cesta bude náročná i nebezpečná ale určitě... Vyměnil jsem tuktuk za skůtřík?! A co teď jako budu dělat? Toooooo se dozvíte už v 8. díle této dobrodrodružné cesty TUKTUKEM Z BANGKOKU DOMŮ! Napište... Tuktukem z Bangkoku až domů. VEJMOLA Tomáš. Info: CPress, 2019 (1.) - váz., 200 str. Ilustr. T. Konupčíková EAN: 9788026425090 Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až dom ... TUKTUKEM Z BANGKOKU DOMŮ - Tomík na cestách - program a ... ... .) - váz., 200 str. Ilustr. T. Konupčíková EAN: 9788026425090 Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů Dopravní prostředek si vybral vskutku netradiční - tuk-tuk starý 35 let, který si pořídil v Thajsku. Odtud vyrazil přes Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko a další země, dokud po 13 000 kilometrech nedorazil do roka a do dne do České republiky. Tomík na cestách. Tuktukem z Bangkoku až domů; Tomík na cestách. Tuktukem z Bangkoku až domů (0 x) neohrožený dobrodruh, milovník sýrů a tuk-tuků vypráví s humorem a nadsázkou o své bláznivé cestě z Bangkoku přes Myanmar, Indii, Nepál, Írán a Turecko až domů na Moravu v tomto netradičním 35 let starém vozítku ... CO: Tuktukem z Bangkoku až domů Sledovali jste cestu Tomáše Vejmoly, který si pořídil v Thajsku tuktuk a s ním se vydal na cestu do Čech? Nevšední zážitky sepsal hranický cestovatel a dobrodruh do knihy Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů, kterou představí v Zámeckém klubu. Tomík na cestách Tuktukem z Bangkoku až domů . Tomáš Vejmola; Tomáš Vejmola . 5,0 . Sledovať autora ... Neohrožený dobrodruh, milovník sýrů a tuk-tuků vypráví o své bláznivé cestě z Bangkoku až domů na Moravu. Dopravní prostředek si vybral vskutku netradiční - tuk-tuk starý 35 let, který si pořídil v Thajsku. ... Název: Tomík na cestách - Tuktukem z Bagkoku až domů. Autor: Tomáš Vejmola. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Humor, satira; Cestování, mapy › Cestopisy a reportáže; ISBN: 978-80-264-2509-. EAN: 9788026425090. Objednací kód: NA346527 Tomík na cestách - Tuktukem z Thajska až na Moravu. Přijďte si ve čtvrtek 25. dubna 2019 v 17.00 do velkého sálu knihovny poslechnout stand up cestovatelskou projekci Tomáše Vejmoly nazvanou Tuktukem z Thajska až na Moravu.. Tuktukem z Thajska až na Moravu "Povídání o zemích, jejich tradic a kultur, které Tomík na roční cestě navštívil s thajskou rikšou (tuktukem) z ... Největší výběr za nejlepší ceny zboží Tomík na cestách: tuktukem z bangkoku až domů v nejvyšší kvalitě. Přesně před rokem se Tomáš, alias Tomík na cestách vydal z Hranic do Bangkoku, kde si koupil 35 let starou motorovou rikšu a vyrazil na cestu domů. Zatímco do Bangkoku letěl letadlem, zpět jel ojetým tuktukem. Čekala ho cesta dlouhá 20 000 kilometrů!...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Vejmola
DIMENZE
10,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů.pdf

POPIS

Dopravní prostředek si vybral vskutku netradiční – tuk-tuk starý 35 let, který si pořídil v Thajsku. Odtud vyrazil přes Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko a další země, dokud po 13 000 kilometrech nedorazil do roka a do dne do České republiky. O výjimečné zážitky a neuvěřitelné situace neměl nezkušený Tomík nouzi: nabídky k sňatku, útěk před slonem, příšerní Indové, ale i nádherný Írán. To vše vám Tomík povypráví s humorem a nadsázkou.

Chcete si přečíst knihu?Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Vejmola. Číst Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY