Anatomie lži

Anatomie lži - Dan Brown | Replicamaglie.com

...to knihy! Určitě budete stehně nadšeni, jako jsem nyní já! Dana Browna musí znát snad každý čtenář na světě ... Řecká hranice - anatomie lži - Blog iDNES.cz ... . Jeho knihy jako například Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni ... Klamári (orig. Lie to Me, česky Anatomie lži) je americký televízny seriál.Dr. Cal Lightman a jeho kolegovia v Lightman Group prijímajú úlohy od tretích strán (obyčajne miestni a federálni presadzovatelia práva) a pomáhajú pri vyšetrovaní.Pri pátraní používajú metódy aplikovanej psychológie, t. j. výrazov na tvári, hlasu a pohybov, a to prostredníct ... Anatomie lži / Lie to Me (TV seriál) (2009) | ČSFD.cz ... .Pri pátraní používajú metódy aplikovanej psychológie, t. j. výrazov na tvári, hlasu a pohybov, a to prostredníctvom Facial Action ... Pavučina lží či Anatomie lži (Deception Point, 2001; česky 2005 (jako Pavučina lží) a 2008 (jako Anatomie lži) - ISBN 80-7359-771-3 či ISBN 978-80-257-0029-7), v Arktidě je nalezen meteorit se zkamenělinami starými několik milionů let. Román přináší i neočekávané stránky ze zákulisí vysoké politiky. Anatomie lži Autor: Brown, Dan Nakladatel: Argo EAN: 9788025703700 ISBN: 978-80-257-0370- Originál: Deception Point Popis: 1× kniha, vázaná, 434 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2010 (3. vydání) Anatomie lži. Poznámka: Kniha vyšla (v jiném překladu) také pod názvem "Pavučina lží". Anotace: Nové vydání bestselleru Dana Browna. Ve Spojených státech se blyští zlato ryzí i kočičí, zvláště v nejvyšších politických kruzích těsně před volbou prezidenta. Stejně působivě se prý třpytí krystalky ledu v ... 0 hodnocení Anatomie lži 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Ve Spojených státech se blyští zlato ryzí i kočičí, zvláště v nejvyšších politických kruzích těsně před volbou prezidenta. Stejně působivě se prý třpytí krystalky ledu v nejzapadlejších končinách ... Anatomie lži:Jak poznat inteligentního lháře? Američtí psychologové mají odpověď. Upřímnost zušlechťuje a léčí duši. Nedílnou součástí života je ale také lež a těžko by kdokoli o sobě mohl tvrdit, že nikdy nelhal. Stahujte rychle přes Datoid.cz! Pomocí propracovaného vyhledávání si u nás každý jednoduše najde a stáhne to, co hledá. Jednoduše, spolehlivě a hlavně rychle! Anatomie lži: Estonia: Vale jälgedel: Finland: Paljastavat valheet: France: Lie to Me: Germany: Lie to Me: Greece (DVD title) Lie to Me: Hungary: Hazudj, ha tudsz! Israel (Hebrew title) Shaker li: Italy: Lie to Me: Japan (Japanese title) ライ・トゥ・ミー 嘘は真実を語る: Lithuania: Melo teorija: Mexico: Miénteme: Poland: Magia ... Všechny informace o produktu Kniha Anatomie lži - Dan Brown, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Anatomie lži - Dan Brown. Anatomie lži. Vážení klienti, představujeme Vám unikátní workshop, který vychází z celoživotních studií "emocí a lhaní" americkým psychologem Paulem Ekmanem www.paulekman.com. Jeho poznatků využili tvůrci kriminálního seriálu "Anatomie lži"....

INFORMACE

AUTOR
Dan Brown
DIMENZE
9,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Anatomie lži.pdf

POPIS

Nové vydání bestselleru Dana Browna (první vydání vyšlo pod názvem "Pavučina lží").Ve Spojených státech se blyští zlato ryzí i kočičí, zvláště v nejvyšších politických kruzích těsně před volbou prezidenta. Stejně působivě se prý třpytí krystalky ledu v nejzapadlejších končinách Antarktidy – a právě v tu dobu a na těchto místech začíná Dan Brown vyprávět strhující příběh o vědeckém objevu, který zásadně mění pohled na život na Zemi i ve vesmíru.V románu, kde jedna dramatická událost rychle střídá druhou, autor hýří pečlivě vybranými informacemi ze světa vědy a nejmodernější techniky, vyslovuje se však i k nečekaně vážným otázkám týkajícím se například soukromého podnikání nebo morálky politiků, vojáků, vědců i novinářů. Kam až lze zajít v zájmu bezpečnosti státu? Skutečně účel světí prostředky?

Chcete si přečíst knihu?Anatomie lži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Brown. Číst Anatomie lži Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY