Láska na první kliknutí: aneb jak hledat a najít partnera

Láska na první kliknutí: aneb jak hledat a najít partnera - Hana Vovsová | Replicamaglie.com

...řejnosti, zejména však těm, kdo právě hledají životního partnera ... Láska na jedno kliknutí? Možné je vše! - Proženy ... . Cílem knihy je ukázat čtenářům, jak jinak se ještě mohou podívat na otázky kolem seznamování. Láska na první kliknutí. aneb jak hledat a najít partnera - Hana Vovsová . Kniha je určena široké veřejnosti, zejména však těm, kdo právě hledají životního partnera. Cílem knihy je ukázat čtenářům, jak jinak se ještě mohou podívat na otázky kolem seznamování. Ujasnit si moji motivaci k hledání partnera 3. Učinit pevné rozhodn ... Jak najit partnera duse | Sleviste.cz ... . Ujasnit si moji motivaci k hledání partnera 3. Učinit pevné rozhodnutí, že chci jít za svým cílem ... Celou moji zkušenost jsem sepsala do knížky Láska na první kliknutí aneb Jak hledat a najít partnera. Foto: Žena Během hledání jsem zjistila, že fungují pravidla vztahů. ... Pokud vás mé téma zaujalo přečtěte si ... Jak najít partnera? Zrušte svůj seznamovací stereotyp ... že by se dnes večer mohla objevit jejich životní láska. Neobjeví. Ale zatímco první si řekne, že takové večery jsou k ničemu, a znechuceně odejde už v půl jedenácté, druhá se dá do řeči s člověkem, který ji o týden později pozve na párty, na níž svoji ... Dílo. Kniha Láska na první kliknutí aneb Jak hledat a najít partnera je prvním knižním zpracováním tématu seznamování na internetu v Česku.. Již dříve publikovala své názory a pohledy v oblasti vzdělávání a lidských vztahů v tištěných médiích: vlastní pravidelná rubrika v Hlase Pálavy - (Ne)maličkosti na každý den (), Psychologie dnes (), článek v ... Láska na první kliknutí - Hana Vovsová. Sama bez partnera. To je situace, kterou zažívá mnoho lidí. Člověk, který se z jakýchkoliv důvodů ocitne sám (partner odejde, konečně si manželé "dovolí" se rozvést, děti už jsou velké, krize vztahu v... Láska na první kliknutí aneb jak hledat a najít partnera ...pro ty, kterým je tento článek málo, chci doporučit první české zpracování seznamování přes internet :"Láska na první kliknutí aneb Jak hledat a najít partnera" Hledat: Láska na první kliknutí aneb 5 důvodů, proč se seznamovat na nejkvalitnější české online seznamce! 16. května 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK ... Online seznamování je navíc nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak si najít životního partnera. Skoncujte s vaší samotou. Seznamte se! Další zkušenosti ze seznamování můžete najít v mé knize Láska na první kliknutí aneb Jak hledat a najít partnera.. Třeba vám pomohou k tomu, abyste v sobě našli odhodlání a dodali si odvahu také podniknout kroky k tomu najít toho pravého či tu pravou. Mikulov, Brno - Na prahu čtyřicítky se po rozvodu ocitla sama, bez partnera. Hled...

INFORMACE

AUTOR
Hana Vovsová
DIMENZE
3,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska na první kliknutí: aneb jak hledat a najít partnera.pdf

POPIS

Sama bez partnera. To je situace, kterou zažívá mnoho lidí. Člověk, který se z jakýchkoliv důvodů ocitne sám (partner odejde, konečně si manželé "dovolí" se rozvést, děti už jsou velké, krize vztahu vrcholí rozchodem, partnera si ještě nenašel apod.), jsou najednou tváří tvář samotě. Co dál? Zůstat sám nebo to ještě zkusit. Ještě neházet flintu do žita, najít toho pravého a s ním prožít svůj život? Zní to lákavě, že? Ale jak na to? Jak a kde si protějšek najít. Kudy chodí osamělí toužící po vztahu a vřelé náruči? Podobné otázky si před několika lety kladla také učitelka z malého města na Jižní Moravě Hana Vovsová, když se na prahu čtyřicítky po rozvodu ocitla sama a rozhodla se, svou situaci změnit. Žít bez muže se jí nelíbilo. Bohaté zkušenosti svého dlouhého, leč nakonec úspěšného hledání svého muže popsala v této knížce, aby je sdělila ostatním v podobné situaci. Autorka publikace svého muže našla přes internet. Zábavným způsobem popisuje jednotlivé kroky, které musela učinit při cestě za cílem - najít k sobě vhodného muže. Velmi inspirativní jsou autentické seznamovací příběhy, při jejichž psaní čerpala autorka nejen ze své zkušenosti, jsou zde i zážitky jiných mužů a žen. Knížka není určena jen ženám, může podat pomocnou ruku také mužům, kteří k sobě chtějí najít partnerku a nevědí jak na to. Přestože knížka popisuje hlavně seznamování prostřednictvím internetu - to proto, že autorka se nakonec rozhodla pro tento způsob, jsou zde popsány zákonitosti, které platí pro jakýkoliv způsob seznamování. Je tedy určitě zajímavá i pro ty, kdo po internetovém seznamování netouží. Velmi cenná je kniha v tom, že je opravdu ze života, že ji nenapsal žádný "odborník na seznamování", ale vlastně sám život. Takové "rady ze života" bývají často ty nejcennější.Kniha je určena široké veřejnosti, zejména však těm, kdo právě hledají životního partnera. Cílem knihy je ukázat čtenářům, jak jinak se ještě mohou podívat na otázky kolem seznamování.

Chcete si přečíst knihu?Láska na první kliknutí: aneb jak hledat a najít partnera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Vovsová. Číst Láska na první kliknutí: aneb jak hledat a najít partnera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY