Pan Podpostel

Pan Podpostel - Chris Riddell | Replicamaglie.com

...postel! Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí ... Pan Podpostel - Chris Riddell | KOSMAS.cz - vaše ... ... . A tak poprosí malého Jeníka, jestli by si mohl vlézt k němu do postýlky. Sympatická příšera okamžitě usne, ale chrápe tak, že si Jeník musí jít pro… Pan Podpostel. Napsal a nakreslil: Chris Riddell Vydal: Albatros. Jednoho dne hrdina knížky Jeník zjistí, že pod jeho postelí spí sympatická modrá obluda - Pan Podpostel. A odevšud začnou vylézat další a další příšerky. Představa, ž ... Pan Podpostel | KNIHCENTRUM.cz ... . A odevšud začnou vylézat další a další příšerky. Představa, že něco obrovského a neznámého je schováno zrovna pod jejich postelí děti evidentně ... Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí. A tak poprosí malého Jeníka, jestli by si mohl vlézt k němu do postýlky. Sympatická příšera okamžitě usne, ale chrápe tak, že si Jeník musí jít pro špunty do uší. A co se nestane - ze šuplíku na něj vyskočí další dvě příšerky. Postupně se objeví tolik nečekany´ch nočních návštěvníků ... O čem je kniha Pan Podpostel? Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí. A tak poprosí malého Jeníka, jestli by si mohl vlézt k němu do postýlky. Sympatická příšera okamžitě usne, ale chrápe tak, že si Jeník musí jít pro špunty do uší. A co se nestane - ze šuplíku na něj vyskočí další dvě ......

INFORMACE

AUTOR
Chris Riddell
DIMENZE
8,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Pan Podpostel.pdf

POPIS

Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí. A tak poprosí malého Jeníka, jestli by si mohl vlézt k němu do postýlky. Sympatická příšera okamžitě usne, ale chrápe tak, že si Jeník musí jít pro špunty do uší. A co se nestane – ze šuplíku na něj vyskočí další dvě příšerky. Postupně se objeví tolik nečekany´ch nočních návštěvníků, co by rádi spali u Jeníka v posteli, že si nakonec musí sám ustlat na zemi…Máte pod postelí bubáka? Nebojte se, to je jen Pan Podpostel!

Chcete si přečíst knihu?Pan Podpostel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Riddell. Číst Pan Podpostel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY