Slzy od smíchu

Slzy od smíchu - Alena Blanářová | Replicamaglie.com

...ala si to k srdci. A tak dívka z jihomoravské vísky vykročila na svou cestu za štěstím ... Slzy od smíchu - Alena Blanářová | Kniha na Alza.cz ... . I přes dobře míněné rady matky a babičky se z poslušné holky postupně stala chovatelka zvířat, ředitelka banky, majitelka svatební ... Slzy od smíchu. Kdo napsal knihu Slzy od smíchu? Autorem je Alena Blanářová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. zdarma od 999 Kč Vyhledat. Knihy Potěšte balíčkem Novinka B ... Soutěž o knihu Slzy od smíchu | Vaše soutěže ... . ČBDB.cz - Databáze knih. zdarma od 999 Kč Vyhledat. Knihy Potěšte balíčkem Novinka Beletrie; Dětské ... Slzy od smíchu. Alena Blanářová 199 Kč ... Objednávejte knihu Slzy od smíchu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Slzy od smíchu. Slzy od smíchu Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788025341629. Alena Blanářová ... Kecičky a písničky. 1,824 likes · 26 talking about this. Just For Fun Slzy od smíchu jsou tedy pravým opakem knížek, které vyhledávám. Román je humoristický, ovšem slzy od smíchu od něj spíše nečekejte. Úsměv na tváří vám ale určitě některé zábavné a také dojemné momenty vyloudí. Jde o popis života Anežky, do kterého autorka Alena vnesla řadu autobiografických prvků. ... Slzy od smíchu. Celkové hodnocení ... Skladem. Doručení v úterý 05.05.2020 nebo k odběru na vybraných pobočkách již od 01.05.2020. Koupit. Anotace. Když Anežce děda v dětství říkal, že příležitost se má chytit za pačesy, vzala si to k srdci. A tak dívka z jihomoravské vísky vykročila na svou cestu za štěstím....

INFORMACE

AUTOR
Alena Blanářová
DIMENZE
11,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Slzy od smíchu.pdf

POPIS

Když Anežce děda v dětství říkal, že příležitost se má chytit za pačesy, vzala si to k srdci. A tak dívka z jihomoravské vísky vykročila na svou cestu za štěstím. I přes dobře míněné rady matky a babičky se z poslušné holky postupně stala chovatelka zvířat, ředitelka banky, majitelka svatební agentury, porodní bába jedenácti štěňat a matka dvou dětí. A také spisovatelka, jejíž optimistický, humorem jiskřící příběh si můžete přečíst.

Chcete si přečíst knihu?Slzy od smíchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Blanářová. Číst Slzy od smíchu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY