Jak správně žít ve svém těle

Jak správně žít ve svém těle - Lise Bourbeau | Replicamaglie.com

...pení své hodnoty ... Nová kniha. Jak správně žít ve svém těle - Lise Bourbeau ... Jak správně žít ve svém těle - Lise Bourbeau | Databáze knih ... . Autorka komplexně a moudře promlouvá o životě současného člověka. Upozorňuje čtenáře na to, co je opravdu podstatné či nezbytné pro harmonický, naplněný život, hodný lids... Jak správně žít ve svém těle Lise Bourbeau. 268 Kč ... Uznávaná autorka nám ve své nejnovější knize přibližuje pohled na témata odpovědnosti, závazků a viny. Její knihy výtečně vysvětlují vnitřní souvislosti negativních věci a nemoc ... Jak správně žít ve svém těle - Knihkupectví Luxor ... . Její knihy výtečně vysvětlují vnitřní souvislosti negativních věci a nemocí, které se vyskytují v našich životech, a jejich význam pro naší změnu. ... Lucifitka- Jak být šťastná ve svém těle, Praha. 1K likes. Každá žena je bohyně a zaslouží si mít se ráda. Najdeme spolu vaší cestu za zdravým životním stylem a sebevědomím. Jsem sebevědomá a spokojená ve svém těle. Ač určitě nejsem rozená krasavice, pečuju o sebe a cvičím. A hlavně vím, že krása není zásluha, krása je dar od boha. Ty dokonalé dívky a ženy neudělaly vůbec nic pro to, že vypadají, jak vypadají. Srdečně Vás zvu na seminíř JAK NA SVÉ TĚLO, kde si v jednotlivých krocích vysvětlíme a naučíme, jak vyjít z vašeho začarovaného kruhu a začít plnohodnotně a zdravě žít ve svém těle. Filozofie vzniklého projektu se opírá o 3 základní a nejdůležitější pilíře a tím jsou: POHYB-PSYCHIKA-STRAVA na kterých je ... V průběhu času lidé zapomínají, jak tímto způsobem dýchat a místo toho používají hrudník a ramena a způsobují krátké a mělké nádechy, které mimo jiné mohou zvýšit hladinu stresu a úzkosti. Naštěstí není nikdy pozdě, aby jsi se naučil, jak správně dýchat a jak se chránit před stresem....

INFORMACE

AUTOR
Lise Bourbeau
DIMENZE
11,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak správně žít ve svém těle.pdf

POPIS

Autorka komplexně a moudře promlouvá o životě současného člověka. Upozorňuje čtenáře na to, co je opravdu podstatné či nezbytné pro harmonický, naplněný život, hodný lidské bytosti rovné Bohu. A opravdu – jejím krédem je: jsme Bůh. Podle ní je nutné, abychom změnili vnímání života na naší planetě i vnímání sebe sama. Podaří se nám to, budeme-li směřovat k Bohu. Skvělý způsob, jak k němu dojít, je nepodmíněná láska k sobě i k druhým. Kniha je rozdělena na tři části: první se zabývá tím, co máme; druhá tím, co děláme; a třetí se věnuje tomu, jací jsme. Většina lidí přikládá hlavní důležitost tomu, co vlastní. Ve skutečnosti však musíme upřednostnit to, kým jsme. Musíme objevit, co potřebujeme k tomu, abychom byli šťastní, a následně podniknout kroky, abychom získali to, co chceme. Na konci každé z jednadvaceti kapitol najdete cvičení, abyste si v praxi vyzkoušeli, co jste se naučili. Opravdová vědomost totiž přichází až se zkušeností.

Chcete si přečíst knihu?Jak správně žít ve svém těle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lise Bourbeau. Číst Jak správně žít ve svém těle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY