Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla

Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla - Michael Žantovský, | Replicamaglie.com

...,kol., Brožovaná Michael Žantovský, výkonný ředitel Knihovny Václava Havla, předal bance při slavnostním otevření Knihovničky také první výtisk nové knihy - Kančí na daňčím / Kuchařka Václava Havla ... Knihovna Václava Havla - facebook.com ... . Kančí na daňčím - Žantovský Michael, kol. - Kniha receptů spjatých s Václavem Havlem - ať už v roli spokojeného strávníka či po všech stránkách svébytného kuchaře. Václav Havel byl dramatik, esejista, disident, vězeň svědomí a prezident Českoslove Michael Žantovský, výkonný ředitel Knihovny Václava Havla, předal bance při slavnostním otevření Knihovničky také prv ... Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla - Michael ... ... . Václav Havel byl dramatik, esejista, disident, vězeň svědomí a prezident Českoslove Michael Žantovský, výkonný ředitel Knihovny Václava Havla, předal bance při slavnostním otevření Knihovničky také první výtisk nové knihy - Kančí na daňčím / Kuchařka Václava Havla. Máme pro vás 73 výrobků v kategorii Kultura a zábava Knihovna Václava Havla. Výrobce: Knihovna Václava Havla....

INFORMACE

AUTOR
Michael Žantovský,
DIMENZE
4,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla.pdf

POPIS

Kniha receptů spjatých s Václavem Havlem – ať už v roli spokojeného strávníka či po všech stránkách svébytného kuchaře. Václav Havel byl dramatik, esejista, disident, vězeň svědomí a prezident Československa a České republiky, jedna z velkých postav českých, evropských a světových dějin 20. století. Takto o něm hovoří encyklopedie, odborné studie a učební osnovy. Málokde se ale uvádí, že Havel byl také po celý život nadšeným, hloubavým, tvůrčím a ve společnosti oblíbeným kuchařem. Přestože v této oblasti nedosáhl stejně významných výsledků jako v jiných, čas strávený v kuchyni dotvářel jeho život, obohacoval život jeho nejbližších a pomáhal vytvářet pevná pouta, spojující podobně smýšlející přátele v nelehkých dobách normalizace. Také z tohoto důvodu mu věnujeme tuto malou kuchařskou připomínku. Nechceme stavět Havlovi kuchařský pomník, ani ho dávat za příklad zdravého stravování, ale prostě jen potěšit ty, kterým seznámení s touto méně známou částí jeho života udělá radost. Veškerý výtěžek z prodeje této knihy (včetně autorských honorářů) bude použit na rozvoj aktivit Knihovny VH.

Chcete si přečíst knihu?Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Žantovský,. Číst Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY