Páté evangelium

Páté evangelium - Ian Caldwell | Replicamaglie.com

...dná se o oddechovou četbu na dovolenou, knihou je třeba se prokousat ... Kniha: Páté evangelium - Philipp Vandenberg | Knihy.ABZ.cz ... . Odměnou je silný duchovní a emocionální zážitek. Příběh se odehrává v roce 2004 ve Vatikánu, na konci pontifikátu Jana Pavla II. .. Páté evangelium Autor: Steiner, Rudolf Nakladatel: Fabula EAN: 9788086600734 ISBN: 978-80-86600-73-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 296 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2010 (2. vydání) Stratené evanjelium, kontroverzná relikvia a posledné ž ... Protevangelium - Wikipedia ... . vydání) Stratené evanjelium, kontroverzná relikvia a posledné želanie zomierajúceho pápeža. To sú tri dôvody, pre ktoré sa dvaja bratia - vatikánski kňazi - podujmú rozlúsknuť najväčšiu záhadu v dejinách kresťanstva. Je rok 2004, pôsobenie Jána Pavla II. na... Evangelium vitae - encyklika Jana Pavla II. z 25. března 1995; Buddhovo evangelium - kniha převyprávění života Buddhy podle původního buddhistického kánonu; Páté evangelium - kniha přednášek Rudolfa Steinera o životě Ježíše Krista mezi jeho 12. a 30 rokem. Beletrie In Christian theology, the protevangelium (also known as the protoevangelium, proto-evangelium or protoevangelion) is God's statement to the Serpent in the Garden of Eden about how the seed of the woman would crush the serpent's head: "And I will put enmity between thee and the woman, and between thy seed and her seed; it shall bruise thy head, and thou shalt bruise his heel." Páté evangelium od: Ian Caldwell. Na sklonku pontifikátu Jana Pavla II. se ve Vatikánu chystá mimořádná výstava, která má vrhnout zcela nové světlo na původ, a především pravost slavného Turínského plátna. Pár dní před zahájením výstavy je však v zahrad...

INFORMACE

AUTOR
Ian Caldwell
DIMENZE
4,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Páté evangelium.pdf

POPIS

Na sklonku pontifikátu Jana Pavla II. se ve Vatikánu chystá mimořádná výstava, která má vrhnout zcela nové světlo na původ, a především pravost slavného Turínského plátna. Pár dní před zahájením výstavy je však v zahradách papežského paláce v Castel Gandolfo záhadně zavražděn autor výstavy Ugo Nogara. Jeho dva nejbližší spolupracovníci, bratři Andreauovi, jsou vtaženi do pátrání po okolnostech jeho smrti. Rozplétání okolností Nogarova objevu, který jej stál život, nás zavede do podzemní vatikánské knihovny nejstarších kodexů, kde je uchováván i rukopis Diatessaronu, tzv. Pátého evangelia, který obsahuje klíčové informace týkající se Turínského plátna. Tím však dramatický příběh, který si svou erudicí nezadá s romány Umberta Eca a napětím s thrillery Dana Browna, teprve začíná! Ian Caldwell, vzděláním historik umění, je uznávaný spisovatel. Česky vyšel jeho román Pravidlo čtyř.

Chcete si přečíst knihu?Páté evangelium ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian Caldwell. Číst Páté evangelium Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY