Sběračka kostí

Sběračka kostí - Ludmila Svozilová | Replicamaglie.com

... bát? Elíšébah, zvaná Pírko - v Čechách Alžběta Pírková - je sběračka kostí ... Sběračka kostí - Svozilová Ludmila - knihkupectví Beletrie.eu ... . Mytická Kainova sestra se vrací už téměř šest tisíciletí, za tu dobu se z ní stala trochu drsňačka. Sběračka kostí. Ilustrace k mysterióznímu románu Ludmily Svozilové, který vyšla v květnu 2019. Illustrations for the mysterious novel by Ludmila Svozilová, published in May 2019. Ležela jsem venku, před vchodem do stanu, ale přesto jsem je viděla. Seděli v přítmí, nehybní a ztuhlí, přikovaní ke svým lůžkům svistem ... DNES ... Sběračka kostí | KNIHCENTRUM.cz ... . Seděli v přítmí, nehybní a ztuhlí, přikovaní ke svým lůžkům svistem ... DNES JE TO ROK co vyšla SBĚRAČKA KOSTÍ. Pořád ještě mám pár kousků doma - kdo by chtěl, pošlu mu knížku s věnováním za 268,- Kč včetně poštovného. Ideální čtení... pro virové volno :-). Nebo si ji můžete objednat u vašich knihkupců, právě teď mají velké slevy. Alžběta Pírková i šelma se na vás těší. This feature is not available right now. Please try again later....

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Svozilová
DIMENZE
11,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Sběračka kostí.pdf

POPIS

Elíšébah, zvaná Pírko – v Čechách Alžběta Pírková – je sběračka kostí. Mytická Kainova sestra se vrací už téměř šest tisíciletí, za tu dobu se z ní stala trochu drsňačka. Na zemi neexistuje smrt, kterou bych nezakusila. Čeho bych se ještě měla bát? V každém ze svých životů se stěhuje na místa, kde leží zničené a vydrancované hroby, aby posbírala kosti, spálila je a obřadně pohřbila. Nikdo jiný netuší, že mimo to celá tisíciletí pátrá i po něčem, co je pro ni samotnou životně důležité a co kdosi uložil možná právě doprostřed Českého středohoří. Začátkem února 2018 Alžběta opouští šumavské Sudety a odchází do Litoměřic. To, co na ni čeká v magické krajině vyhaslých sopek, je daleko děsivější, než předpokládala. Každou úplňkovou noc je rituálně obětována mladá dívka a všechny zavražděné se jí znepokojivě podobají. Jisté je pouze jediné – Elíšébah zdaleka není sama, kdo se o skryté tajemství zajímá. Nejedná se jen o Belialovy psy, které má v patách od svého příchodu. Nejde o starého profesora antropologie ani o policii, které se celkem logicky ocitla v hledáčku. V zádech má kohosi mnohem nebezpečnějšího, a ten někdo o ní ví všechno. Čeho všeho je schopen, aby dostal to, pro co si přišel?

Chcete si přečíst knihu?Sběračka kostí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Svozilová. Číst Sběračka kostí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY