Moderní veganské dezerty

Moderní veganské dezerty - Petra Stahlová | Replicamaglie.com

...m stejně dobré jako ty originální, kolikrát jsou dokonce mnohem lepší ... Recept na veganský citronový chlebíček | Dobrá chuť ... ... . Příjemným bonusem je pak i nižší kalorická hodnota, takže u mlsání už nemusíte mít až takové výčitky. MODERNÍ VEGANSKÉ DEZERTY. O AUTORCE. NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY. PRODEJ KNIHY. KONTAKT. More... Kuchařku si můžete snadno a rychle koupit v internetovém obchodě ... Kuchařka Moderní veganské dezerty Vám ukáže, že lehkou úpravou tradičních receptur můžete získat dezerty zdravější, svěžejší a chuťově zajímavější, než jsou jejich originální verze. Moderní veganské dezerty Petra Stahlová rozhovor Petra Stahlová je cuk ... Moderní veganské dezerty | Petra Stahlová ... . Moderní veganské dezerty Petra Stahlová rozhovor Petra Stahlová je cukrářkou teprve dva roky, veganskou cukrářkou ani ne rok. Už ale stihla vydat vlastní kuchařku s veganskými dezerty, se kterou navíc míří i na zahraniční trh. modernÍ veganskÉ dezerty. o autorce. nejČastĚjŠÍ dotazy Autor: Jana Králiková / Moderní veganské dezerty Meruňkovo-čokoládové hrudky. Moderní veganské dezerty Petra Stahlová . Cukrářka Petra Stahlová svým uměním boří mýty o tom, že veganské dezerty jsou nevzhledné a zdravé na úkor chuti. ... Ať už tradiční česká, lehká italská, pikantní asijská, vytříbená francouzská či jiná mezinárodní kuchyně, u nás najdete kuchařky, které vám zaručeně pošimrají chuťové buňky.Oblíbené edice Apetit přináší úplně všechny delikatesy a dobroty, na které si vzpomenete. Vůbec nezáleží, jestli jste masožravci, vegetariáni nebo vegani, máme kuchařky pro ... Moderní veganské dezerty. Autorka: Petra Stahlová. Počet stran: 240 Vazba: vázaná Formát: 220×290 mm ISBN: 978-80-907340--5 Doporučená cena: 649 Kč . Knihu Moderní veg...

INFORMACE

AUTOR
Petra Stahlová
DIMENZE
3,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní veganské dezerty.pdf

POPIS

Že makronky nelze udělat bez bílků či čokoládová pěna bez smetany? Kuchařka Moderní veganské dezerty Vám ukáže, že lehkou úpravou tradičních receptur můžete získat dezerty zdravější, svěžejší a chuťově zajímavější, než jsou jejich originální verze.Všechny recepty mají základ v tradiční francouzské cukrařině, neobsahují ale žádné mléko, vejce či jiné živočišné produkty. Kuchařka Vás provede všemi alternativními surovinami i inovativními cukrářskými postupy, díky nimž budete moci vytvářet kouzelné dezerty, u kterých nikdo nepozná, že jsou čistě rostlinného původu.Více jak sedmdesát skvělých receptů je rozděleno do sedmi kapitol - Pečení, Tartaletky, Dezerty, Servírované dezerty, Zmrzliny, Pralinky a Drobnosti. Při psaní kuchařky tak nezůstal žádný kámen neotočen a její obsah Vám pomůže stát se skvělým cukrářem.

Chcete si přečíst knihu?Moderní veganské dezerty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Stahlová. Číst Moderní veganské dezerty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY