Pět kroků od sebe

Pět kroků od sebe - Mikky Daughtryová, | Replicamaglie.com

... musí dodržovat. Šest kroků - bez výjimky ... Od sebe | Sleviste.cz ... . Will Newman trpí stejnou chorobou, léčba ho ale vůbec nezajímá. Každým dnem mu bude osmnáct a pak - sbohem, nemocnice. Konečně si bude užívat života. Pět kroků od sebe. Lippincott, Rachael. Vydání: Euromedia Group 2019 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 91200. Romantický příběh dvou mladých lidí, které od sebe odděluje nemoc - cystická fibróza, jíž oba trpí. Ahoj! Po určité době nové video, které ... Pět kroků od sebe: Lásku mají na dosah, ale dotknout se jí ... ... . Ahoj! Po určité době nové video, které je recenzí i na film! Dneska bez nepovedených záběrů. Myslíme, že téma knihy je dost vážné, a tak jsme ho nechtěli narušit. :) Koneckonců ... E-kniha: Pět kroků od sebe - Rachael Lippincott. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Pět kroků od sebe. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Pět kroků od sebe. LIPPINCOTTOVÁ Rachael. Info: Euromedia Group - YOLI, 2019 (1.) - brož., 256 str. Z angl. přel. R. Čapek EAN: 9788076173675 ISBN: ......

INFORMACE

AUTOR
Mikky Daughtryová,
DIMENZE
8,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět kroků od sebe.pdf

POPIS

Stella Grantová má cystickou fibrózu a její kontakt s okolním světem je minimální. Aby neohrozila své šance na transplantaci, musí se chránit před kýmkoli, kdo by mohl být nositelem infekce. Šest kroků. To je vzdálenost, kterou musí dodržovat. Šest kroků – bez výjimky. Will Newman trpí stejnou chorobou, léčba ho ale vůbec nezajímá. Každým dnem mu bude osmnáct a pak – sbohem, nemocnice. Konečně si bude užívat života. Will je přesně tím, od koho by se Stella měla držet dál. Pokud se k němu přiblíží a nakazí se, mohla by přijít o své místo na seznamu čekatelů. Aby se tak nestalo, musí si držet odstup. Čím víc se ale s Willem sbližují, tím víc jim předepsaných šest kroků připadá jako prokletí. Jaké by to asi bylo, kdyby si pro sebe mohli ukrást trochu té svobody, kterou jim vzala jejich nemoc? Co by se stalo, kdyby zkrátili vzdálenost na pět kroků?

Chcete si přečíst knihu?Pět kroků od sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mikky Daughtryová,. Číst Pět kroků od sebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY