Charakterová proměna člověka: Terapeutický přístup k raným poruchám

Charakterová proměna člověka: Terapeutický přístup k raným poruchám - Stephen M. Johnson | Replicamaglie.com

... stavů vědomí 19. Holotropní stavy vědomí 20 Holotropní stavy vědomí a historie lidstva 21 Holotropní stavy v dějinách psychiatrie 30 Současná psychiatrie - omyly a naléhavá potřeba revize 33 Důsledky ... Sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii ... ... ... Download "Podnětový list - Osnov 019 2015 Výcvik v koučování 2. stupně - práce se skupinou a psychologické školy Str. 1 z 6" Carl Rogers v této souvislosti klade svůj přístup „zaměřený na člověka" do opozice proti stávajícímu expertnímu terapeutickému přístupu. Autor takové pojetí odmítá s tím, že úplně stejně „depersonalizující, antiterapeutické a represivní je popírat existenci skutečných rozdílů mezi individualitami ... RUCE SVĚTLA: LÉČENÍ A LIDSK ... Česká asociace pro psychoterapii zaměřenou na tělo ... . Autor takové pojetí odmítá s tím, že úplně stejně „depersonalizující, antiterapeutické a represivní je popírat existenci skutečných rozdílů mezi individualitami ... RUCE SVĚTLA: LÉČENÍ A LIDSKÉ ENERGETICKÉ POLE Nové paradigma pro pojetí zdraví, nemoci a mezilidských vztahů Barbara Ann Brennan (1987) přeložila Eleonora Kutnarová (1998) z anglického originálu „Hands of Light" Ilustrace: Joseph A. Smith Digitalizace: 3. verze (jún 2010) Pismo: Verdana - 8,5 bodu / vyska 2,2 mm Format: pro A4/2 (A5) - sirka Blok textu (2 strany): s274 x ......

INFORMACE

AUTOR
Stephen M. Johnson
DIMENZE
7,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Charakterová proměna člověka: Terapeutický přístup k raným poruchám.pdf

POPIS

Vynikající publikace je určena všem, kdo se zabývají psychopatologií a psychoterapií. Obsahuje názory řady psychoterapeutických škol na psychopatologické změny osobnosti. Kniha je zaměřena především na poruchy získané v dětství. Autor se věnuje citům, chování, kognitivní stránce i neverbálním projevům lidí s poruchami, nezapomíná samozřejmě ani na cíle a metody terapie. Vše vysvětluje na konkrétních příkladech.

Chcete si přečíst knihu?Charakterová proměna člověka: Terapeutický přístup k raným poruchám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen M. Johnson. Číst Charakterová proměna člověka: Terapeutický přístup k raným poruchám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY