Adobe Illustrator CS4: Oficiální výukový kurz

Adobe Illustrator CS4: Oficiální výukový kurz - Adobe Creative Team | Replicamaglie.com

...u Adobe Illustrator CS - oficiální výukový kurz v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Adobe Illustrator CS4: Oficiální výukový kurz - KOSMAS.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet . Adobe Illustrator CS6 - Oficiální výukový kurz - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi Adobe InDesign CS6 - Oficiální výukový kurz je koncipován stejně jako kurzy programů Photoshop CS6 a Illustrator CS6, včetně celkového výtvarného řešení. Publikace má formát 167 × 225 mm, je brožovaná a lepená a má 432 stran. Výukový ... PDF Kniha Adobe Illustrator CS5: Oficiální výukový kurz ... ... . Publikace má formát 167 × 225 mm, je brožovaná a lepená a má 432 stran. Výukový průvodce od tvůrců softwaru v Adobe Systems! Pro všechny, kteří nemají čas hledat nové funkce Illustratoru CS4, chtějí se rychle zorientovat v jeho uživatelském rozhraní a na vlastní kůži si vyzkoušet, co všechno se dá s jeho ... Nová kniha: Illustrator CS4 Oficiální výukový kurz. Adobe Illustrator CS4 Oficiální výukový kurz. Autor: kolektiv autorů, vydal ComputerPress brožovaná vazba formát knihy: 167 mm x 225 mm 496 stran černobílých + CD-ROM Datum vydání: červen 2009 Cena: 590 Kč včetně DPH Adobe Creative Team: Adobe Illustrator CS3 Oficiální výukový kurz; Computer Press 2008, 472 stran, CD, 590 Kč, ISBN: 978-80-251-2036-1 Články na podobné téma Sharon Steuer: Mistrovství v Adobe Illustrator Tipy, efekty, kouzla Oficiální výukový kurz pro Adobe Illustrator CS4 obsahuje 15 lekcí, v nichž se sami krok za krokem naučíte vše od vybírání a seskupování objektů až po vytváření vlastních grafických stylů a využití efektních trojrozměrných filtrů. Oficiální výukový kurz pro Adobe Illustrator CS4 obsahuje 15 lekcí, v nichž se sami krok za krokem naučíte vše od vybírání a seskupování objektů až po vytváření vlastních grafických stylů a využití efektních trojrozměrných filtrů. Recenze Adobe Illustrator CC: Oficiální výukový kurz Computer Press se dočtete níže Více specifiakcí o výrobku Adobe Illustrator CC: Oficiální výukový kurz naleznete na našich stránkách níže, nebo i na webu prodejce Alza.cz, u kterého si snadno můžete tento výrobek zakoupit online v eshopu - cena je výhodná 566 Kč.Ovšem od tohoto výrobce Computer Press najdete v ... Kniha: Adobe Illustrator CS4 (CPRESS). N...

INFORMACE

AUTOR
Adobe Creative Team
DIMENZE
6,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Adobe Illustrator CS4: Oficiální výukový kurz.pdf

POPIS

Chcete rychle najít návod, který vám pomůže porozumět funkcím nového Illustratoru? Pak zvolte knihu, která je garantována tvůrci tohoto programu. Naučíte se kreslit pomocí nově vylepšených nástrojů, poznáte efektivitu živé vektorizace, zvládnete typografickou úpravu textů i textové efekty. Kniha vás pomocí množství postupů a cvičení na přiloženém CD krok za krokem zasvětí do všech tajů Illustratoru.

Chcete si přečíst knihu?Adobe Illustrator CS4: Oficiální výukový kurz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adobe Creative Team. Číst Adobe Illustrator CS4: Oficiální výukový kurz Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY