Adobe Photoshop Výběry: Základní dovednosti

Adobe Photoshop Výběry: Základní dovednosti - Doc Baumann | Replicamaglie.com

...nne, Christoph Cena: 144 Kč Recenze a ... Adobe Photoshop seminář základní | VIRIDIS počítačové ... ... ... Adobe Photoshop - základní kurz Tento kurz je navržen tak, aby vás snadno a rychle provedl základními funkcemi programu Adobe Photoshop. Naučíte se, jak upravovat velikost obrazu, kontrast a barevnost fotografií, odstraňovat nežádoucí prvky z fotografií - retušování, vybírat a upravovat částí obrazu, vytvářet letáky ... Řada Adobe Photoshop Základní dovednosti shrnuje všechny základy v pěti učebnicích, přičemž každý díl se zaměřuje na konkrétní techniky úprav a vylepšování fotografií. S knihou se tak naučíte praktickým ... Adobe Photoshop Výběry | Albatrosmedia.cz ... . S knihou se tak naučíte praktickým postupům, s nimiž dosáhnete vynikajících výsledků a ulehčítesi svou práci. Adobe Photoshop Výběry (Doc Baumann) [CZ] Základní dovednosti - Ve Photoshopu to funguje jako v běžném životě: než provedete nějakou změnu, musíte určít, čeho se bude... Doc Baumann • Computer Press (2007) 🍌 Odosielame o 5 dní. ... Výběry jsou základní technologií na které stojí Adobe Photoshop. Bez nich by byla práce v něm (a vlastně v jakémkoliv bitmapovém editoru) téměř nemožná. Možná právě proto si zasloužily samostatnou knihu v edici „Adobe Photoshop - základní dovednosti". Kupte knihu Adobe Photoshop Výběry (Doc Baumann) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Základní pojmy - rastrová vs. vektorová grafika, rozlišení Prostředí a použití programu Adobe Bridge Popis prostředí programu Adobe Photoshop Různé obrazové formáty Využití klávesových zkratek pro urychlení workflow Nástroje pro výběry (geometrické výběry, laso, kouzelná hůlka, rychlý výběr) Adobe Photoshop: Výběry 1 komentářů Náš kód: 45796 *45796* Produkt není určen k prodeji. Ale nezoufejte, pomůžeme vám najít podobný. Ve Photoshopu to funguje jako v běžném životě, než provedete nějakou změnu, musíte určit, čeho se bude týkat. ... Zprostředkováváme nepostradatelné základní dovednosti, novinky ... Adobe Photoshop - certifikovaný víkendový kurz. ... Základem všeho v Adobe Photoshopu jsou výběry. Dozvíte se, jak výběry používat, jaké nástroje zvolit, ba dokonce k čemu vlastně výběry slouží. ... V závěru kurzu ještě objevíte báječný svět stylů prolnutí vrstev a naučíte se základní retušérské dovednosti Grafika, Adobe. Kurz Adobe Photoshop - základní školení je určen uživatelům, kteří se chtějí naučit pracovat s profesionálním grafickým programem Photoshop. Zvládnete v něm základní postupy úpravy digitálních fotografií či jiných bitmapových obrázků. Adobe Photoshop - přestaňte dělat kompromisy a začněte zpracovávat rastrovou grafiku jako...

INFORMACE

AUTOR
Doc Baumann
DIMENZE
11,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Adobe Photoshop Výběry: Základní dovednosti.pdf

POPIS

Výběry jsou jedním z nejdůležitějších prostředků pro tvorbu ve Photoshopu. Jak je provádět efektivně a bez zbytečného tápání? Jak se vypořádat se složitými obrazci a barevností? V knize zkušeného německého grafika postupně projdete prací se všemi nástroji a prostředky a naučíte se vytvářet přesné výběry. Vše je doprovázeno velmi intuitivními ilustracemi, na nichž uvidíte jednotlivé fáze úprav, a spoustou zajímavých tipů.

Chcete si přečíst knihu?Adobe Photoshop Výběry: Základní dovednosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Doc Baumann. Číst Adobe Photoshop Výběry: Základní dovednosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY