Odpadková pohroma na planetě Zemi

Odpadková pohroma na planetě Zemi - Liane Moriarty | Replicamaglie.com

...z ní stane velvyslankyně planety Země ... Vesmírné mise Nikoly Borůvkové 1: Odpadková pohroma na ... ... . Název: Odpadková pohroma na planetě Zemi Autor: Moriarty, Liane Nakladatel: Pikola EAN: 9788076176119 ISBN: 978-80-7617-611-9 Originál: Nicola Berry 1: Nicola Berry and the Petrifying Problem with Princess Petronella Kniha Odpadková pohroma na planetě zemi s podtitulem Vesmírné mise Nikoly B. vyšla v nakladatelství Pikola a je určená, podobně jako příběhy Roalda Dahla, čtenářům od 9 let. Původní příběh napsala Liane pře ... Kniha Odpadková pohroma na planetě Zemi | Knihy pre každého ... . Původní příběh napsala Liane před lety pro svou sestru Nicolu k desátým narozeninám. Nikolu Borůvkovou nikdy nenapadlo, že se z ní stane velvyslankyně planety Země. Když ale zjistí, že rozmazlená princezna z cizí planety chce Zemi přeměnit na obří skládku, neohroženě se vrhá do bláznivé kosmické mise. Princezna Petronella je však pevně 0 hodnocení Odpadková pohroma na planetě Zemi 0 Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Nikolu Borůvkovou nikdy nenapadlo, že se z ní stane velvyslankyně planety Země. Kniha Odpadková pohroma na planetě Zemi iba za 11,32 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Odpadková pohroma na planetě Zemi Autor: Moriarty, Liane Nakladatel: Pikola EAN: 9788076174641 ISBN: 978-80-7617-464-1 Originál: Nicola Berry and the Petrifying Problem with Princess Petronella Překlad: Kučerová, Klára Popis: 1× kniha, vázaná, 264 Odpadková pohroma na planetě Zemi E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM MOBI - Social DRM Liane Moriarty Nikolu Borůvkovou nikdy nenapadlo, že se z ní stane ... Vesmírné mise Nikoly Borůvkové 1: Odpadková pohroma na planetě Zemi Celkové hodnocení Autor: Moriarty Liane Nakladatel: Pikola Vazba Vázaná Jazyk česky Publikováno 15. 5. 2019 Více o knize Cena 259 Kč 218 Kč Ušetříte 41 Kč Skladem Doručení v ... Odpadková pohroma ...

INFORMACE

AUTOR
Liane Moriarty
DIMENZE
10,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Odpadková pohroma na planetě Zemi.pdf

POPIS

Nikolu Borůvkovou nikdy nenapadlo, že se z ní stane velvyslankyně planety Země. Když ale zjistí, že rozmazlená princezna z cizí planety chce Zemi přeměnit na obří skládku, neohroženě se vrhá do bláznivé kosmické mise. Princezna Petronella je však pevně rozhodnuta a vteřiny do okamžiku, kdy na Zemi začnou z nebe pršet odpadky, nemilosrdně odtikávají. Podaří se Nikole princeznu přesvědčit a zvrátit její zlovolný plán? Nebo Země skončí zasypána tunami vesmírného smetí?

Chcete si přečíst knihu?Odpadková pohroma na planetě Zemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liane Moriarty. Číst Odpadková pohroma na planetě Zemi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY