Pohádková angličtina: s kocourem Vavřincem II.

Pohádková angličtina: s kocourem Vavřincem II. - Věra Faltová, | Replicamaglie.com

...Druhý díl Pohádkové angličtiny s kocourem Vavřincem ... Pohádková angličtina - shop.ben.cz ... . Děti si budou hrát, zpívat, vystřihovat, kreslit a cvičit, ani si nevšimnou, že už umí anglicky. ... Pohádková angličtina s kocourem Vavřincem II. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... kniha (manuál) Pohádková angličtina - s kocourem Vavřincem II. (Faltová Věra, Poslušná Lucie) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Pohádková angličtina % Listovanie. Pohádková angli ... Výuka angličtiny s kocourem Vavřincem - RVP ... . Pohádková angličtina % Listovanie. Pohádková angličtina s kocourem Vavřincem II. Lucie Poslušná, Věra Faltová. Angličtina pro děti! Druhý díl Pohádkové angličtiny s kocourem Vavřincem. Děti si budou hrát, zpívat, vystřihovat, kreslit a cvičit, ani si nevšimnou, že už umí anglicky. Součástí je CD, kde najdete ... Pohádková angličtina s kocourem Vavřincem I. naučí vaše děti základům angličtiny zábavnou formou. Kniha je určena pro děti od 4 do 7 let. První díl učebnice obsahuje 10 lekcí, na začátku každé z nich je kreslená pohádka, která se zaměřuje na určitý okruh základní gramatiky či nejjednodušších slovíček. Pohádková angličtina s kocourem Vavřincem II. + CD. Předchozí obrázky Další obrázky. ... Druhý díl Pohádkové angličtiny s kocourem Vavřincem je opět určený dětem ve věku od 4 do 7 let. Kniha obsahuje 10 lekcí, na začátku každé z nich je kreslená pohádka, která se zaměřuje na určitý okruh frází a ... Pohádková angličtina s kocourem Vavřincem je určena předškolním nebo školním dětem pro seznámení se s cizím jazykem. Motivačním a společným prvkem je kocour Vavřinec, který je mnoha dětem známý z různých pohádkových příběhů. Edika Pohádková angličtina s kocourem Vavřincem II. Pohádková angličtina s kocourem Vavřincem II.Druhý díl Pohádkové angličtiny s 10 lekcemi př i ...

INFORMACE

AUTOR
Věra Faltová,
DIMENZE
12,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádková angličtina: s kocourem Vavřincem II..pdf

POPIS

Druhý díl Pohádkové angličtiny s kocourem Vavřincem. Děti si budou hrát, zpívat, vystřihovat, kreslit a cvičit, ani si nevšimnou, že už umí anglicky. Součástí je CD, kde najdete poslechová cvičení. Jako doplněk k oběma učebnicím najdete ve 2. dílu interaktivní CD, kde jsou další cvičení a pohádky s jednoduchými animacemi. Bonusová cvičení prozradí vánoční a velikonoční zvyky anglicky mluvících zemí.

Chcete si přečíst knihu?Pohádková angličtina: s kocourem Vavřincem II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Faltová,. Číst Pohádková angličtina: s kocourem Vavřincem II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY