Shibari svázaná tantra masáž

Shibari svázaná tantra masáž - Josef Hejnák | Replicamaglie.com

.... Tantra masáž prebudí vaše telo, rozpumpuje ním energiu, vďaka ktorej ho uvoľní a odplaví stres ... Špeciálne tantra masáže - Tantra Shakti ... . Shibari svázaná tantra masáž ve spojení s jemným dotekem tantra masáže vytváří nádhernou kombinaci, uvolňující zadrženou energii v energetické těle člověka. Shibari svázaná tantra masáž Josef Hejnák. 220 Kč ... Shibari svázaná tantra masáž; Komentáře (0) Knihy (1) Diskuze (0) Hodnocení (0) Komentáře. Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... Shi ... Tantra masáže s prvky BDSM | Centrum Tantra masáže ... . Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... Shibari svázaná tantra masáž / Hlavní autor: Myersová, Barbora Vydáno: (2019) Tantrická kámasútra / Hlavní autor: Iam, Mabel, 1956- Vydáno: ([2004?]) Možnosti vyhledávání Tantra - adrenalinová masáž pro každého. Máte rádi určitou dávku adrenalinu?Právě pro vás jsou ideální adrenalinové tantra masáže, které v sobě ukrývají adrenalin, vzrušení i relaxaci.Jedinečný prožitek adrenalinové tantra masáže je ukryt ve své nekoncentrovanější podobě a osloví skutečně každého....

INFORMACE

AUTOR
Josef Hejnák
DIMENZE
11,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Shibari svázaná tantra masáž.pdf

POPIS

Shibari je japonské umělecké vázání vytvářející na těle kamenný tvrdý dotek. Ve spojení s jemným dotekem tantra masáže vytváří nádhernou kombinaci, uvolňující zadrženou energii v energetické těle člověka. Vzestup a pád, cukr a bič, práce a zábava, povinnosti a povolnosti, černá a bílá, muž a žena, rozum a cit, muset a moci, kontrola a odevzdání se, síla dvou protikladů, nejčastější dynamika našich životů v jedné jediné masáži.

Chcete si přečíst knihu?Shibari svázaná tantra masáž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Hejnák. Číst Shibari svázaná tantra masáž Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY