Tábor Svatých

Tábor Svatých - Jean Raspail | Replicamaglie.com

...citem viny a náhradu bílé rasy imigrací z třetího světa ... - Fantasy tábory, Školy v přírodě a Zážitkové programy ... . Tábor Svatých vydaný poprvé roku 1973 je román, který přejímá situaci dnes možnou a hrozbou, jejíž eventualita se už nikomu nezdá nepravděpodobnou: popisuje mírumilovnou invazi Francie, posléze Západu třetím světem, který se stal nepočetným davem. Na všech úrovních, všeobecného vědomí, Kniha: Tábor Svatých (Jean Raspail). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve M ... Recenze románu Jeana Raspaila Tábor svatých - Délský potápěč ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Tábor svatých vyšel už před skoro 45 lety, i dnes však zůstává jedním z nejproročtějších děl o zničení západní Evropy imigrací z Třetího světa. Sám jsem se o románu doslechl, když se o něm opakovaně zmínil Steve Bannon, který o migrační krizi prohlásil „Není to vlastně ani tak migrace, jako spíš invaze. Tábor Svatých Autor: Raspail, Jean Nakladatel: Zuzana Adamson - 48. Gam EAN: 9788090535275 ISBN: 978-80-905352-7-5 Originál: Le Camp des Saints Překlad: Adamson - Krupičková, Zuzana Popis: 1× kniha, brožovaná, 370 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21,2 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání) Tábor Svatých vydaný poprvé roku 1973 je román, který přejímá situaci dnes možnou a hrozbu, jejíž eventualita se už nikomu nezdá nepravděpodobnou: popisuje mírumilovnou invazi Francie, posléze Západu Třetím světem, který se stal nespočetným davem. Na všech úrovních, všeobecného vědomí, vlád, rovnováhy civilizací a zvláště každý u sebe si ale příliš ... Ostatně Tábor Svatých je kniha symbolická, jakési proroctví dosti brutálně režírované s prostředky po ruce, ale v rytmu inspirace, neboť byla-li mu nějaká kniha jednoho dne vnuknuta, vyznávám, že to byla právě tato. Kde bych, u čerta, jinak čerpal odvahu k jejímu napsání. Vizionářský román Tábor Svatých udivuje v tom, že ačkoli jej Jean Raspail napsal v roce 1973, nyní po více než čtyřiceti letech jej žijeme, a někdy slovo od slova, a to do takových detailů, až z toho zůstává rozum stát. Román Tábor Svatých (Les Camp des Saints), jehož název jasně odkazuje na Bibli, konkrétně na Apokalypsu neboli Zjevení sv. Jana, poprvé vyšel v roce 1973 a okamžitě vyvolal strašlivý poprask. Rasismus! Xenofobie! Tak i všelijak jinak volala většina francouzské levice, když se publikace objevila na pultech, z nichž ale velmi ... Jean Raspail (* 5. červenec 1925 Chemillé-sur-Dême) je francouzský cestovatel a spisovatel. V jeho dílech se odráží jeho přesvědčení - je římským katolíkem a monarchistou a nevěří v možný úspěch ideologií jako je liberalismus nebo komunismus.. Mezinárodně nejznámější je jeho apokalyptický román Tábor svatých z roku 1973 pojednáv...

INFORMACE

AUTOR
Jean Raspail
DIMENZE
11,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Tábor Svatých.pdf

POPIS

Román Jeana Raspaila, francouzského romanopisce oceněného za své celoživotní dílo Velkou cenou Francouzské akademie, vykresluje zaplavení Francie milionem lidí z odlišného sociokulturního prostředí, kteří se vydali na cestu z opačného konce planety s výhledem na ráj, v němž tečou potoky mléka a medu, v němž jsou pole plná neustále se obnovující úrody… Sledujeme nejen cestu flotily, ale také reakce vlád, prezidenta, veřejného mínění, původních obyvatel, tedy Francouzů, a odhalujeme nejhlubší motivace, pocity a myšlenky všech, kterých se událost týká.

Chcete si přečíst knihu?Tábor Svatých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Raspail. Číst Tábor Svatých Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY