Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky

Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky - Wladislaw Jachtchenko | Replicamaglie.com

...adále plně v provozu. Manipulativní rétorika — Nejlepší manipulativní triky a techniky ... Nejste jako loutka? Techniky manipulace a jak se jim ... ... . Wladislaw Jachtchenko. Grada Publishing. Chcete umět skrytě ovlivňovat ostatní ve svůj prospěch? Manipulujeme neustále. Jako děti, kolegové, partneři, rodiče… Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky Hodní už jsme byli, nyní je čas na špičkovou rétoriku - manipulativní, provokativní a zaručeně úspěšnou! Chcete umět skrytě ovlivňovat ostatní ve svůj prospěch? Hodní už jsme byli, nyní je čas na špičkovou rétoriku - manipulativní, provokativní a zaručeně úspěšnou! Nejlepší manipulativní triky a techniky. JACHTCHENKO Wladislaw. Info: Grada Publishing, 2019 (1.) - brož., 208 str. EAN: Manipulativn ... Manipulativní rétorika | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . JACHTCHENKO Wladislaw. Info: Grada Publishing, 2019 (1.) - brož., 208 str. EAN: Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky Wladislaw Jachtchenko Nakladatel: Grada 2019 Podobné jednotky. Zbraně vlivu : manipulativní techniky a jak se jim bránit / Hlavní autor: Cialdini, Robert B., 1945- Vydáno: (2012) Rétorika pro každého : co nás mohou Aristoteles, Lincoln a Homer Simpson naučit o přesvědčování / Hlavní autor: Heinrichs, Jay Vydáno: (2009) Manipulativní rétorika : nejlepší manipulativní triky a techniky / Seznámení s účinnými rétorickými taktikami a triky. Jejich využití v běžné komunikaci nám zajistí úspěšné přežití a sebeprosazení. Manipulativní rétorika Nejlepší manipulativní triky a techniky. Jachtchenko Wladislaw. Tlačená kniha. ... Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vzbudit sympatie, ukončit nepříjemné diskuze nebo jak ... Proto se manipulace nebojte! Mezinárodně úspěšný tre...

INFORMACE

AUTOR
Wladislaw Jachtchenko
DIMENZE
5,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky.pdf

POPIS

Hodní už jsme byli, nyní je čas na špičkovou rétoriku – manipulativní, provokativní a zaručeně úspěšnou! Chcete umět skrytě ovlivňovat ostatní ve svůj prospěch?Chcete vystupovat sebejistě, i když nemáte tušení, o čem je řeč? Chcete, aby druzí uvěřili vaší pravdě? Zásada číslo 1: Poznej soupeře. Zásada číslo 2: Neber ohledy. Zásada číslo 3: Manipuluj dříve, než zmanipulují tebe! Manipulujeme neustále. Jako děti, kolegové, partneři, rodiče… Manipulace přitom nemusí být nemorální a nemusí škodit ostatním, i když z ní sami máme prospěch. Proto se manipulace nebojte! Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vzbudit sympatie, ukončit nepříjemné diskuze nebo jak využívat podvodné argumenty a manipulativní řeč těla. Naučíte se také využívat jazykové triky, argumentační klamy a kognitivní zkreslení. S jeho tipy a radami budete mít vždy a všude poslední slovo!

Chcete si přečíst knihu?Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wladislaw Jachtchenko. Číst Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY