O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review

O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review - - | Replicamaglie.com

... adresa, telefon, e-mail, rok narození) před zneužitím a zpracovává je v souladu s aktuální legislativou ... Managment v podnikání | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . Vážení zákazníci, prosíme vás o trpělivost, na včasném doručení objednávek ze všech sil pracujeme. Děkujeme za pochopení. Knihy autora kolektiv Alza.cz Sport a outdoor Hobby a zahrada MAXI Drogerie Beauty Hračky Knihy a časopisy Pet Auto-moto ... ----: O strategii. 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review, Management Press, Praha 2018 Poslední změna: 19.09.2019 Studijní materiály O komunikaci: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review (978-80-7261 ... O strategickém marketingu | Albatrosmedia.cz ... .09.2019 Studijní materiály O komunikaci: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review (978-80-7261-497-4) Kniha - 204 stran, česky, pevná s přebalem lesklá GARY A. WILLIAMS a ROBERT B. MILLER, kteří společně založili v San Diegu společnost Miller-Williams, se ve své článku věnují přesvědčování. O strategickém marketingu : 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review Další autor: Piňos, Tomáš (Překladatel) Vydání: V nakladatelství Management Press vydání 1. Nakl.údaje: Praha : Management Press, 2019 Fyz.popis: 221 stran ; 221 cm ISBN: 978-80-7261-567-4 Kč 449.00 Edice: Knihovna světového managementu Edice/záhl....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,42 MB
NÁZEV SOUBORU
O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review.pdf

POPIS

Jak zajistit, aby vaše firma vytrvale rostla? Zaměřte se spíše na uspokojování potřeb vašich zákazníků a než na prodej vašich produktů, radí T. Lewitt ve svém článku Marketingová krátkozrakost. Prodejci obviňují pracovníky marketingu z toho, že nemají ponětí o tom, co vlastně zákazníci chtějí, nebo že stanovují příliš vysoké ceny. Pracovníci marketingu zase tvrdí, že se prodejci příliš krátkozrace zaměřují na individuální zákazníky a krátkodobé tržby na úkor dlouhodobých zisků. Výsledek? Nedostatečná koordinace těchto dvou týmů – což zvyšuje prodejní náklady a prodlužuje prodejní cykly. Jak můžete docílit toho, aby vaše prodejní a marketingové týmy spolupracovaly? P. Kottler a jeho spolupracovníci doporučují budování nového vztahu mezi těmito skupinami, který by umožnil jejich propojení v zájmu řešení nejpalčivějších obchodních výzev.

Chcete si přečíst knihu?O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY