Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky

Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Karl May, | Replicamaglie.com

... Grimmů A1/A2 - dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... Robinson Crusoe A1/A2 - dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... ... . ... Vinnetou A1/A2 - dvojjazyčná kniha pro začátečníky. Jana Navrátilov ... Pedagogická knihovna J. A. Komenského Jeruzalémská 12, 110 00 Praha 1 tel. půjčovna: 221 966 411 tel. studovna: 221 966 415 Dvojjazyčná kniha pre začiatočníkov Pre výučbu upravila Jana Navrátilová Učte sa po nemecky s legendárnym apačským náčelníkom Vinnetouom! Tento najstatočnejší indiánsky bojovník vás prevedie svojím dobrodružným svetom, kde majú všetci ľudia rovnakú cenu, kde dobro víťazí a zlo je vždy potrestané. Dvojjazyčná kniha pro začátečníky Učte se němec ... Dvojjazyčné knihy | preskoly.sk ... . Dvojjazyčná kniha pro začátečníky Učte se německy s legendárním apačským náčelníkem Vinnetouem! Tento nejstatečnější indiánský bojovník vás provede svým dobrodružným světem, kde mají všichni lidé stejnou cenu, kde dobro vítězí a špatnost je vždy potrestána. Černý krasavec A1/A2. 7.99 € dvojjazyčná kniha pro začátečníky. Kniha vypráví o osudu krásného černého hřebce a provází nás celým jeho životem. Příběh je převyprávěn zjednodušenou angličtinou, a proto se nemusíte obávat, že byste textu neporozuměli. Je výbornou volbou pro začínajícího čtenáře, ať ... Obsah knihy: Vinnetou A1/A2. V knize najdete zkrácenou verzi příběhu Vinnetoua, jeho pokrevního bílého bratra Old Shatterhanda a statečného lovce Old Firehanda. Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v němčině....

INFORMACE

AUTOR
Karl May,
DIMENZE
9,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky.pdf

POPIS

V knize najdete zkrácenou verzi příběhu Vinnetoua, jeho pokrevního bílého bratra Old Shatterhanda a statečného lovce Old Firehanda. Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v němčině. Český zrcadlový překlad umožní zájemcům obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. Audionahrávka ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilý Němec, je zdarma ke stažení na webu.

Chcete si přečíst knihu?Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karl May,. Číst Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY