Moudrost jabloňových květů

Moudrost jabloňových květů - Ilona Chroboková Dobrovodská | Replicamaglie.com

.... dostupnost neznámá. 195 Kč 176 Kč. Kniha Moudrost jabloňových květů vznikla na základě autorčiny vlastní zkušenosti s těžkým ... Nakladatelství Ilona Chroboková-Dobrovodská | Knihy.ABZ.cz ... ... Kniha Moudrost jabloňových květů vznikla na základě autorčiny vlastní zkušenosti s těžkým onkologickým onemocněním. Autorka, Bc. Ilona Dobrovodská, speciální pedagog, pedagog volného času, učitelka mateřských škol, se dlouhodobě zabývá... Moudrost jabloňových květů Ilona Chroboková Dobrovodská , Ilona Chroboková-Dobrovodská (2019) Kniha Moudrost jabloňových květů ... Nakladatelství Ilona Chroboková-Dobrovodská | Knihy.ABZ.cz ... ... Moudrost jabloňových květů Ilona Chroboková Dobrovodská , Ilona Chroboková-Dobrovodská (2019) Kniha Moudrost jabloňových květů vznikla na základě autorčiny vlastní zkušenosti s těžkým onkologickým onemocněním. Navíc jsem napsala knihu Moudrost jabloňových květů, kde je podrobný manuál, jak se uzdravit z jakékoli nemoci. Detoxikace, psychická cvičení, meditace, vizualizace, rady a recepty. Také jsem vydala CD s vizualizacemi. Více na [email protected], S láskou a pokorou, ... Navíc jsem napsala knihu Moudrost jabloňových květů, kde je podrobný manuál, jak se uzdravit z jakékoli nemoci. Detoxikace, psychická cvičení, meditace, vizualizace, rady a recepty. Také jsem vydala CD s vizualizacemi. Více na [email protected], S láskou a pokorou, ... Kniha Moudrost jabloňových květů vznikla na základě autorčiny vlastní zkušenosti s těžkým onkologickým onemocněním. Autorka, Bc. Ilona Dobrovodská, speciální pedagog, pedagog volného času, učitelka mateřských škol, se dlouhodobě zabývá... Kniha Moudrost jabloňových květů vznikla na základě autorčiny vlastní zkušenosti s těžkým onkologickým onemocněním. Autorka, Bc. Ilona Dobrovodská, speciální pedagog, pedagog volného času, učitelka mateřských škol, se dlouhodobě zabývá stu ......

INFORMACE

AUTOR
Ilona Chroboková Dobrovodská
DIMENZE
6,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Moudrost jabloňových květů.pdf

POPIS

Kniha Moudrost jabloňových květů vznikla na základě autorčiny vlastní zkušenosti s těžkým onkologickým onemocněním. Autorka, Bc. Ilona Dobrovodská, speciální pedagog, pedagog volného času, učitelka mateřských škol, se dlouhodobě zabývá studiem psychologie, filozofie, duchovních nauk a alternativní medicíny. Díky poznatkům z těchto oborů sestavila Komplexní ozdravný program. Spojila svůj ozdravný program s medicínskou léčbou a přispěla tak k vlastnímu uzdravení z takové diagnózy, jakou je rakovina ve stádiu masivních metastáz. Tento program obsahuje očistu těla i psychiky, cvičení, techniky, relaxace, vizualizace, jídelníček a rady a recepty. Naučí vás, jak si můžete sami účinně a láskyplně pomoci v období těžké nemoci, nebo životní krize. Systém je aplikovatelný na jakékoli onemocnění. Díky široké nabídce technik, rad a cvičení vám autorka nabídne možnost, sestavit si vlastní program léčení tak, aby vám co nejvíce vyhovoval a vaše léčba byla co nejúčinnější a nejkratší. Pomůže vám objevit vaše tvůrčí schopnosti a dovednosti. Přeji vám hodně úspěchů na cestě ke zdraví.

Chcete si přečíst knihu?Moudrost jabloňových květů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Chroboková Dobrovodská. Číst Moudrost jabloňových květů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY