Nebojte se počítače: pro Windows 7 a Office 2010

Nebojte se počítače: pro Windows 7 a Office 2010 - David Procházka | Replicamaglie.com

...etových obchodů, hodnocení a recenze Nebojte se počítače -, pro Windows 7 a Office 2010 - Procházka David ... Nebojte se počítače - Procházka David | Knihy Grada ... . 1Adobe Photoshop Lightroom 2. Nadpis kapitoly. David Procházka. Nebojte se počítače. pro Windows 7 a Office 2010. Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 Kniha: Nebojte se počítače -- pro Windows 7 a Office 2010 - David Procházka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Ke knize "Nebojte se počítače -- pro Windows 7 a Office 2010" doporučujeme také: Windows 7 Pro ... Nebojte se počítače -- pro Windows 7 a Office 2010 ... . Od 27. ... Ke knize "Nebojte se počítače -- pro Windows 7 a Office 2010" doporučujeme také: Windows 7 Procházka, David Cena: 159 Kč Nebojte se počítače -, pro Windows 7 a Office 2010 - Procházka David, Nebojte se počítače - Pro Windows 7 a Office 2010 na www.ucebnice.com Kniha je určena naprostým začátečníkům, kteří se chtějí naučit počítač ovládat, ale neví, Kniha Nebojte se počíta...

INFORMACE

AUTOR
David Procházka
DIMENZE
12,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebojte se počítače: pro Windows 7 a Office 2010.pdf

POPIS

Kniha je určena naprostým začátečníkům, kteří se chtějí naučit počítač ovládat, ale neví, jak začít. Autor postupně vysvětluje důležité základy uživatelské práce od spuštění počítače až po ovládání nejvíce používaných programů, mezi něž patří textové editory, tabulkové procesory, nástroje internetu a elektronické pošty a grafické programy. Náležitý prostor je věnován též seznámení s používáním tiskáren, skenerů a digitálních fotoaparátů. Autor zvolil čtivou formu výkladu s množstvím praktických rad a nápadů využitelných při každodenní práci bez zbytečného zabíhání do teoretických podrobností.

Chcete si přečíst knihu?Nebojte se počítače: pro Windows 7 a Office 2010 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Procházka. Číst Nebojte se počítače: pro Windows 7 a Office 2010 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY