Operace Slunce

Operace Slunce - Václav Šorel | Replicamaglie.com

... original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube ... Operace Slunce | O2 Knihovna ... . Kniha: Operace Slunce - Václav Šorel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Operace Slunce - Václav Šorel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Operace Slunce - Václav Šorel. Operace Slunce Autor: Šorel, Václav Nakladatel: XYZ EAN: 9788075974266 ISBN: 9 ... Kniha: Operace Slunce - Václav Šorel | Knihy.ABZ.cz ... . Operace Slunce Autor: Šorel, Václav Nakladatel: XYZ EAN: 9788075974266 ISBN: 978-80-7597-426-6 Ilustrace: Petráček, Jiří ... Kupte knihu Operace Slunce od Václav Šorel na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % OPERACE SLUNCE « 13 » věka, který se k nim blížil - holohlavého elegána s černými brýlemi přes půl obličeje. Elegánův oděv byl bez poskvrny, což by člověk v tomto prostředí rozhodně nečekal. Vždyť ani drogový dealer, který s opovržením hleděl na prosícího ubožáka, neoplýval čistotou. Přesně takovým komiksem je "Operace Slunce". Sci-fi mafiánsk...

INFORMACE

AUTOR
Václav Šorel
DIMENZE
9,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Operace Slunce.pdf

POPIS

Román na motivy komiksového příběhu, původně vycházejícího na pokračování v časopise ABC, přenáší čtenáře do blízké budoucnosti, v níž se Zemi pokouší ovládnout mafie. Její plán? Najmout bývalého vesmírného pilota Jana Bílka, aby jí pomohl ukořistit jednu z posledních jaderných bomb, kterou se pozemská vláda chystá zneškodnit vystřelením do Slunce. Podaří se Bílkovi intriky mafie překazit, nebo se Země jednou provždy ocitne v jejím područí?

Chcete si přečíst knihu?Operace Slunce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Šorel. Číst Operace Slunce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY