Bylinářství svaté Hildegardy z Bingenu

Bylinářství svaté Hildegardy z Bingenu - Peter Pukownik | Replicamaglie.com

...úbory cookies. Učení svaté Hildegardy z Bingenu je dnes stejně aktuální jako před 1000 lety ... BYLINÁŘSTVÍ SVATÉ HILDEGARDY Z BINGENU - Fontána ... . K nejdůležitějším léčebným prostředkům patří i správná výživa - a také způsob, jakým je tělu dodávána strava. Základem léčitelské nauky svaté Hildegardy je špalda, fenykl a dále koření - galgán, mateřídouška a bertrám. Učení svaté Hildegardy z Bingenu je dnes stejně aktuální jako před 1000 lety. K nejdůležitějším léčebným prostředkům patří i správná výživa - a také způsob, ... Hildegarda.sk | Produkty podľa sv. Hildegardy z Bingenu ... . K nejdůležitějším léčebným prostředkům patří i správná výživa - a také způsob, jakým je tělu dodávána strava. Základem léčitelské nauky svaté Hildegardy je špalda, fenykl a dále koření - galgán, mateřídouška a bertrám. MEDICÍNSKA LITERATÚRA Zdravý životný štýl Bylinářství svaté Hildegardy z Bingenu. Bylinářství svaté Hildegardy z Bingenu. Peter Pukownik. Fontána , 2019 . Bežná cena: 18,24 € Naša cena: 17,33 € (ušetríte: 5%) Študenti: 16,05 € (ušetríte: 12% ... Bylinářství svaté Hildegardy z Bingenu. ... prostředky - rady pro různé nemoci -léčebné půsty Podstata 1000 let staré léčitelské nauky Učení svaté Hildegardy z Bingenu je dnes stejně aktuální jako před 1000 lety. K nejdůležitějším léčebným prostředkům patří i správná výživa - a také způsob, jakým je ... Učení svaté Hildegardy z Bingenu je dnes stejně aktuální jako před 1000 lety. K nejdůležitějším léčebným prostředkům patří i správná výživa - a také způsob, jakým je tělu dodávána strava. Základem léčitelské nauky svaté Hildegardy je špalda, fenykl a dále koření - galgán, mateřídouška a bertrám. 305 Kč Bylinářství svaté Hildegardy z ...

INFORMACE

AUTOR
Peter Pukownik
DIMENZE
4,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Bylinářství svaté Hildegardy z Bingenu.pdf

POPIS

Učení svaté Hildegardy z Bingenu je dnes stejně aktuální jako před 1000 lety. K nejdůležitějším léčebným prostředkům patří i správná výživa – a také způsob, jakým je tělu dodávána strava. Základem léčitelské nauky svaté Hildegardy je špalda, fenykl a dále koření – galgán, mateřídouška a bertrám. Člověk může získat a udržet si zdraví na základě duchovního postoje k sobě samému, ke svému okolí a ke Stvořiteli a také pomocí správné míry (discretio). Důležitá je také očista těla a ducha pomocí léčebného půstu, pouštění žilou a baňkování, meditace, modlitby a relaxace. O autorovi: Peter Pukownik, narozen v roce 1939, je léčitel, fyzioterapeut, masér a autor knih. Má akreditaci také na provádění léčebných koupelí. Od roku 1971 provozuje ve Franském lese vlastní praxi a publikoval již několik knih o léčivých bylinách, léčení pomocí pijavic a především o léčitelské nauce svaté Hildegardy z Bingenu. Od roku 1974 se učil u pátera Willigise Jägera. Kniha je shrnutím podstaty jeho třicetileté praxe.

Chcete si přečíst knihu?Bylinářství svaté Hildegardy z Bingenu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Pukownik. Číst Bylinářství svaté Hildegardy z Bingenu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY