Kniha testů pro nejlepší kámošky

Kniha testů pro nejlepší kámošky - Helaine Beckerová | Replicamaglie.com

...S nejlepší kámoškou je všechno daleko zábavnější ... Kniha testů pro nejlepší kámošky 2 - knihydeml.cz ... . Ale jak dobře se znáte? Víš, jaká je její oblíbená svačinka? Má radši kočky, nebo psy? Dovolila by ti, abys jí vybrala nový účes? Popadni svou nejlepší kamarádku a Knihu testů pro nejlepší kámošky Kniha testů pro nejlepší kámošky 2 Autor: Beckerová, Helaine Nakladatel: CooBoo EAN: 9788075449597 ISBN: 978-80-7544-959-7 Originál: The Quiz Book for BFFs 2 Překlad: Hubená, Božena Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: ... Kniha Kniha testů pro nejlepší kámošky 2 na www. ... Kniha testů pro nejlepší kámošky 2 - Helaine Beckerová ... ... ... Kniha Kniha testů pro nejlepší kámošky 2 na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Kniha testů pro nejlepší kámošky 2 od... Kniha testů pro nejlepší kámošky nenabízí jen zábavný program na společně strávený den, ale taky skvělý způsob, jak oslavit vaše přátelství a ještě lépe se poznat! Předmětná hesla Dívky ... Kniha testů pro nejlepší kámošky nenabízí jen zábavný program na společně strávený den, ale taky skvělý způsob, jak oslavit vaše přátelství a ještě lépe se poznat! Sdílet 0. kategorie Knihy » Dětská literatura » Knihy pro mláde ž. Nakladatel COOBOO da...

INFORMACE

AUTOR
Helaine Beckerová
DIMENZE
8,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha testů pro nejlepší kámošky.pdf

POPIS

Svou nejlepší kámošku určitě zbožňuješ – spolu si vždycky užijete nejvíc zábavy! Ale jak dobře se vlastně skutečně znáte? Víš, které povolání by jednou chtěla dělat? Jak se jmenuje její oblíbená zpěvačka? Dokážeš s jistotou říct, že opravdu pochází z planety Země? Kniha testů pro nejlepší kámošky nenabízí jen zábavný program na společně strávený den, ale taky skvělý způsob, jak oslavit vaše přátelství a ještě lépe se poznat!

Chcete si přečíst knihu?Kniha testů pro nejlepší kámošky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helaine Beckerová. Číst Kniha testů pro nejlepší kámošky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY