World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně

World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně - Lenka Kubková | Replicamaglie.com

...sielame do štyroch dní. Kniha, kterou držíte v ruce, není dalším z desítek návodů, jak běháním zhubnout nebo jak natrénovat na maraton za tři měsíce ... Knihy > Hobby a voľný čas > Šport > Individuálne športy ... ... . ... World Marathon Majors: Moje cesta . Příběh amatérské maratonské běžkyně Kniha, kterou držíte v ruce, není dalším z desítek návodů, jak běháním zhubnout nebo jak natrénovat na maraton za tři měsíce. Neobsahuje ani „zázračný" jídelníček či „zaručený" tréninkový plán pro ty, kteří sní o tom, jak na ... Individuální sporty | Knihkupectví U Malých Jilemnice ... Třídit dle ... World Marathon Majors - Moje cesta - Příběh amatérské maratonské běžkyně. ... Kubková Lenka: World Marathon Majors: Moje cesta | MALL.CZ ... ... Individuální sporty | Knihkupectví U Malých Jilemnice ... Třídit dle ... World Marathon Majors - Moje cesta - Příběh amatérské maratonské běžkyně. Kubková Lenka. 16,80 ... World Marathon Majors - Moje cesta - Příběh amatérské maratonské běžkyně. Kubková Lenka. 390 K ... Kubková Lenka: World Marathon Majors: Moje cesta Cena 315 Kč Detail Příběh amatérské maratonské běžkyně Kniha, kterou držíte v ruce, není dalším z desítek návodů, jak běháním zhubnout nebo jak natrénovat na maraton za tři měsíce. World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně Kniha, kterou držíte v ruce, není dalším z desítek návodů, jak běháním zhubnout nebo jak natrénovat na maraton za tři měsíce. Osobnosti : Knihy, DVD, CD, hry - najširší výber za najnižšie ceny na Slovensku....

INFORMACE

AUTOR
Lenka Kubková
DIMENZE
4,39 MB
NÁZEV SOUBORU
World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně.pdf

POPIS

Kniha, kterou držíte v ruce, není dalším z desítek návodů, jak běháním zhubnout nebo jak natrénovat na maraton za tři měsíce. Neobsahuje ani „zázračný“ jídelníček či „zaručený“ tréninkový plán pro ty, kteří sní o tom, jak na této královské trati pokoří vytouženou hranici čtyř hodin. Tato kniha není návod, je to příběh. Můj příběh. Moje cesta z pražského parku na tratě těch největších světových maratonských závodů. Kniha sice není o světových rekordech elitních běžců ani o posouvání hranice lidských možností, přesto je příběhem o vůli překonávat zranění, únavu i bolest. Je příběhem o vytrvalosti, kterou v sobě může objevit každý z nás. Především je však vyprávěním o štěstí a radosti, kterou mi běhání přináší. Nikdy jsem neměla žádného trenéra a ve své přípravě jsem se vedle rad zkušenějších běžců, kterým tímto děkuji, a fyzioterapeutů i lékařů, jimž jsem vděčná, řídila tedy především svojí intuicí. Často šlo bohužel doslova o metodu pokus omyl. A o své, v některých případech draze vykoupené zkušenosti se s vámi chci podělit. Mé rady, varování i doporučení, jakkoliv dobře míněné, berte prosím s rezervou, neboť se jedná o rady laické.V knize se dočtete o tom, jak běhám já, ale dozvíte se také informace ze zákulisí světových maratonů, doporučení, jak se na tyto závody kvalifikovat a jak si je užít, a konečně i pár typů, co byste měli jako turisté vidět a navštívit v těch světových metropolích, kde se prestižní maratony běhají.Je jedno, zda jste žena či muž, nezáleží na věku ani na tom, kolik a jak rychle běháte. A nakonec ani nevadí, pokud to své rozhodnutí slézt z kanape a začít běhat máte ještě před sebou. Trošku inspirace, poučení a snad i zábavy si v mém příběhu může nalézt každý.

Chcete si přečíst knihu?World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Kubková. Číst World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY