Zjevení masky

Zjevení masky - Stefan Capko | Replicamaglie.com

...niknutého na všech třech fakultách AMU i v divadelní praxi, a je určena pro studenty herectví, divadelní režie a režie animovaných filmů ... Knihy zjeveni - Heureka.cz ... . Ukázka z knihy v PDF Obsah Zjevení masky Autor: Capko, Stefan Nakladatel: Akademie múzických umění EAN: 9788073314965 ISBN: 978-80-7331-496-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 stran, česky Rozměry: 16,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha: Zjevení masky - Stefan Capko. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Divadelni masky | Sleviste.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Ježíš Kristus (asi mezi 7 a 1 př. n. l. Betlém - asi mezi 30 a 33 n. l. Golgota), známý také jako Ježíš Nazaretský či Ježíš z Nazareta, je ústřední postavou křesťanství.. Ježíš veřejně působil jako pocestný kazatel v oblasti dneš...

INFORMACE

AUTOR
Stefan Capko
DIMENZE
11,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Zjevení masky.pdf

POPIS

Maska je důležitou součástí divadelního vývoje. Pomáhá hercům pochopit základní divadelní interpretační postupy. Je to nástroj prastarý a velmi tajemný, zároveň účinný a také kultivující herecký projev. Kniha je výsledkem několikaletého výzkumu interpretace masky, podniknutého na všech třech fakultách AMU i v divadelní praxi, a je určena pro studenty herectví, divadelní režie a režie animovaných filmů.

Chcete si přečíst knihu?Zjevení masky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stefan Capko. Číst Zjevení masky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY