Klinická výživa a dietologie: v kostce

Klinická výživa a dietologie: v kostce - Sangita Sharma, | Replicamaglie.com

...iva a dietologie -- v kostce - Sangita Sharma; kolektiv ... Klinická výživa a dietologie - LIBRUM.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kupte knihu Klinická výživa a dietologie (Sangita Sharma) s 15 % slevou za 339 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čt ... Klinická výživa a dietologie | Knihy Grada ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Klinická výživa a dietologie: v kostce Kniha obsahuje informace o složkách potravy a jejich účincích na lidský organismus a dále doporučení ke složení výživy v jednotlivých obdobích života - v prenatálním věku a těhotenství, kojeneckém, dětském, dospělém a seniorském věku. MUDr. Zuzana Kala Grofová - klinická výživa poradna pro redukci hmotnosti, dietologie, dietní vaření, certifikovaný kouč .....Rokycanova 2798, Pardubice Klinická výživa a dietologie Sharma Sangita. Klinická výživa a dietologie. Sharma Sangita. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy ... Hledáte Klinická výživa a dietologie v kostce od Sharma Sangita? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Dům knihy.cz > Knihy > Zdraví > Klinická výživa a dietologie v kostce. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Klinická výživa a dietologie v kostce. SHARMA Sangita. Info: Grada Publishing, 2018 (1.) - brož., 240 str. Klinická výživa Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Výživa v kostce (8595637003194) Kniha - autor Stanislav Hrubý, česky Publikace je určena jak studentům všeobecně vzdělávacích a hlavně odborných škol, tak i veřejnosti...

INFORMACE

AUTOR
Sangita Sharma,
DIMENZE
12,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Klinická výživa a dietologie: v kostce.pdf

POPIS

Kniha obsahuje informace o složkách potravy a jejich účincích na lidský organismus a dále doporučení ke složení výživy v jednotlivých obdobích života – v prenatálním věku a těhotenství, kojeneckém, dětském, dospělém a seniorském věku. Součástí jsou specifika výživy nemocných dospělých a seniorů. Doporučení pro výživu nemocných s různými chorobami doplňují přehled problematiky. Samostatná kapitola se týká výživy sportovců.

Chcete si přečíst knihu?Klinická výživa a dietologie: v kostce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sangita Sharma,. Číst Klinická výživa a dietologie: v kostce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY