Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy

Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy - Rostislav Novák | Replicamaglie.com

...slav: Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy ... Kniha Nejkrásnější rozhledny ČR - a jejich příběhy - Trh ... ... . Autor: Novák Rostislav. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Projděte se s námi po více než sedmdesáti nejkrásnějších rozhlednách České republiky. Nejkrásnější rozhledny ČR E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. a jejich příběhy. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM MOBI - Social DRM Rostislav Novák. Projděte se s námi po více než 70 nejkrásnější ... Kniha Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy ... ... . Projděte se s námi po více než 70 nejkrásnějších rozhlednách ČR. Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19.Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální. Kniha Nejkrásnější rozhledny ČR (Novák Rostislav) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Rozhlednovým rájem 62+3+4 nejnovější rozhledny České republiky 2013-2015. Navigace: Homepage > e-Obchod > Ostatní publikace > Nadregionální publikace > Rozhlednovým rájem 62+3+4 nejnovější rozhledny České republiky 2013-2015 Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy - Rostislav Novák Projděte se s námi po více než sedmdesáti nejkrásnějších rozhlednách České republiky. Navštívíme společně nejstarší rozhlednu v Uherčicích, stezku v oblacích u obce Dolní Morava, rozhlednu s kaplí na......

INFORMACE

AUTOR
Rostislav Novák
DIMENZE
11,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy.pdf

POPIS

Projděte se s námi po více než sedmdesáti nejkrásnějších rozhlednách České republiky. Navštívíme společně nejstarší rozhlednu v Uherčicích, stezku v oblacích u obce Dolní Morava, rozhlednu s kaplí na poutním místě Hostýn, rozhlednu na Fajtově kopci ve tvaru šroubovice DNA, ale i perlu mezi stavbami tohoto druhu – Jurkovičovu rozhlednu. U každé z nich najdete technické údaje, jako jsou výška, počet schodů, GPS souřadnice, dále mapu a popis cesty. Také se samozřejmě dozvíte, jaké jsou možnosti výhledů a zajímavosti v okolí. Tak neváhejte vystoupat k výšinám a pohlédnout na svět z ptačí perspektivy!

Chcete si přečíst knihu?Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rostislav Novák. Číst Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY