Projektový management: Systémový přístup k řízení projektů

Projektový management: Systémový přístup k řízení projektů - Alena Svozilová | Replicamaglie.com

...projektu a specifickým oblastem integrovaného řízení projektu tak, aby předkládané poznatky byly bezprostředně využitelné v praxi ... Projektový management | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . kniha (manuál) Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů (Svozilová Alena) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Projektový management. Nakladatelství: Grada. Podtitul: Systémový přístup k řízení projektů - 2., aktualizované a doplněné vydání E-kniha: Projektový management (Alena Svozilová). ... Systémový přístup k řízení projektů - ... Projektový management — Systémový přístup k řízení ... ... ., aktualizované a doplněné vydání E-kniha: Projektový management (Alena Svozilová). ... Systémový přístup k řízení projektů - 3., aktualizované a rozšířené vydání ... kterými jsou např. nové procesní modely, aktuální SW podpora pro řízení projektů, specifika mezinárodního prostředí a mnohé další. Čítaj viac. Kúpte spolu . 26,03 € ... Agilní přístup k řízení projektů má blízko k lean technikám a přístupům jako je Kaizen nebo Six Sigma, protože má silně prozákaznický charakter, všechny aktivity v průběhu vývoje jsou zaměřené účelově na dosažení požadovaného výsledku a tím je minimalizováno plýtvání výrazněji než u tradičních postupů. Projektový management. Management; Podnik a podnikání; Ekonomie; 420 Kč. Autor: Svozilová Alena. Podnázev: systémový přístup k řízení projektů . ISBN: 978-80-271-0075- ... o řadu metod, zkušeností i témat - například o nové procesní modely, aktuální softwarovou podporu pro řízení projektů, specifika mezinárodního ... Projektový management. Nakladatelství: Grada. Podtitul: Systémový přístup k řízení projektů - 3., aktualizované a rozšířené vydání Kniha: Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů: Alena Svozilová (EAN:9788027100750) máte možnosť kúpiť na Literama.sk. . Projektový management. Systémový přístup k řízení projektů 3., aktualizované a rozšířené vydání Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401 ... Hledáte Projektový management - Systémový přístup k řízení projektů od Alena Svozilová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR...

INFORMACE

AUTOR
Alena Svozilová
DIMENZE
6,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Projektový management: Systémový přístup k řízení projektů.pdf

POPIS

Druhé vydání nejprodávanější publikace o projektovém managementu je komplexním průvodcem pro všechny projektové manažery, vedoucí projektů, podnikatele a studenty. Kniha se podrobně věnuje všem fázím řízení projektu a také specifickým oblastem integrovaného řízení projektů, a to tak, aby předkládané poznatky byly bezprostředně využitelné v praxi. Druhé vydání obsahuje novou kapitolu zabývající se rozšířenými procesními modely PM a řízením projektů ve specifických prostředích, jako je multiprojektové prostředí, multikulturní prostředí, řízení v malých organizacích či specifika velkých projektů a řízení virtuálních týmů. Výrazněji rozšířena je oblast projektové kontroly a zajištění a kontroly kvality, řada dalších témat je aktualizována a doplněna. Autorka, která je vynikající projektovou manažerkou a konzultantkou se zkušenostmi v předních českých a světových firmách, v knize prakticky objasňuje základní principy a úkony řízení projektů v souladu se světovými trendy moderního PM: od přípravy, plánování a zahájení projektu přes vlastní řízení projektu až po projektovou kontrolu a uzavření projektu. Srozumitelně se věnuje také řízení rizik a řízení kvality projektu a odpovědnosti a etice vedoucího projektu. Díky velmi praktickému přístupu celé knihy, velkému množství praktických návodů, postupů a rad a řadě názorných obrázků, tabulek a přehledů mají čtenáři možnost skutečně pochopit a zvládnout zásady projektového řízení a aplikovat je úspěšně v praxi. Publikace vychází z metodologií předních světových teoretiků a profesionálních organizací projektových manažerů.

Chcete si přečíst knihu?Projektový management: Systémový přístup k řízení projektů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Svozilová. Číst Projektový management: Systémový přístup k řízení projektů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY