Všeobecné praktické lékařství

Všeobecné praktické lékařství - Svatopluk Býma, | Replicamaglie.com

...at na malém venkovském obvodě, budu do této sekce přidávat praktické informace, které pomohou jak mně, tak případně dalším zájemcům o tento obor a lékařům začínajícím jako VPL ... Všeobecné a praktické lékařství pro dospělé Olomouc ... ... . Všeobecné praktické lékařství je odborná specializace, kterou lze získat absolvováním vzdělávacího programu, povinných kurzů a závěrečné atestační zkoušky. Lékař, který získal odbornou kvalifikaci v oboru všeobecné praktické lékařství, je oprávněn k poskytování samostatné péče v oboru všeobecné ... Všeobecné praktické lékařství Pod Korábem - Nádražní 235, 345 06 Kdyne - Rated 5 based on 3 Reviews "Příjemné jednání, s úsměvem na tváři. Paní doktorka... VŠEOBECNÉ PRAKTI ... Všeobecné praktické lékařství | Medicína, nemoci, studium ... ... ... Všeobecné praktické lékařství Pod Korábem - Nádražní 235, 345 06 Kdyne - Rated 5 based on 3 Reviews "Příjemné jednání, s úsměvem na tváři. Paní doktorka... VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ. Videohovor INFORMACE PRO PACIENTY - NÁVRAT KE STANDARDNÍ ORDINAČNÍ DOBĚ. Vážení pacienti a příznivci našich ordinací, dovolujeme si informovat, že vzhledem k příznivé epidemiologické situaci zpřístupňujeme od 1.5.2020 obě naše ordinace ve standardní ordinační době. Aby toto ... Atestovaní lékaři v oboru všeobecné praktické lékařství Jitka Salcmanová diplomovaná zdravotní sestra Tel.: 605 417 459 E-mail: [email protected] JANSKO všeobecné praktické lékařství s.r.o. Palackého 83 Kladno 272 09 Sídlíme v budově zdravotného střediska Švermov v 1. patře. IČO: 28467990 Všeobecné praktické lékařství Pod korábem, Kdyně je vybaveno moderní technikou a obsazeno nejlepšími doktory v okolí. Jedině u nás si můžete rezervovat své místo v čekárně on-line, Learning outcomes. Absolvent magisterského studia všeobecného lékařství byl komplexně vzdělán ve všech základních teoretických a klinických lékařských oborech tak, aby rozsah jeho znalostí a praktických dovedností umožňoval uplatnění v poskytování všeobecné lékařské péče nebo jeho jakoukoli další specializaci. Všeobecné praktické lékařství pro dospělé ... Ordinace: Praktický lékař - pracovní lékařství. Ordinující lékař: MUDr. Zdeněk Vašta. Telefon: 378 014 247. Umístění: přízemí, část budovy A. Provozní doba: Od - Do Od - Do Poznámka; Ordinace Hronov. Hronov . ORDINACE NÁCHOD Registrující praktický lékař, od roku 2012 plným označením registrující poskytovatel ambulantní péče v oboru všeobecné praktické lékařství nebo v oboru praktické lékařství pro děti a dorost, je v české legislativě od roku 1997 koordinátorem diagnostické, léčebné a posudkové zdravotní péče o konk...

INFORMACE

AUTOR
Svatopluk Býma,
DIMENZE
12,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Všeobecné praktické lékařství.pdf

POPIS

Třetí, přepracované a rozšířené vydání monografie Všeobecné praktické lékařství je určeno studentům lékařských fakult, lékařům ve specializační přípravě a také praktikujícím lékařům, které může inspirovat v dalším profesionálním rozvoji. Obecná část reflektuje změny v legislativě a organizaci lékařské péče, ale i názorové posuny v obci praktických lékařů. Specifičnost oboru je dokumentována odlišnostmi v epidemiologii nemocí a stavů, v prostředí a podmínkách, ve kterých je péče poskytována, a v metodách a přístupech, jež praktický lékař a jeho spolupracovníci v primární péči používají. Publikace je v obecné části zaměřena především na specifické technologie, které ve svých činnostech a postupech uplatňují praktičtí lékaři, a na jejich jedinečný vztah k pacientům.Speciální část přináší souhrnné vydání třiačtyřiceti doporučených diagnostických a terapeutických postupů pro praktické lékaře, vytvořených podle metodiky a s garancí Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP.

Chcete si přečíst knihu?Všeobecné praktické lékařství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatopluk Býma,. Číst Všeobecné praktické lékařství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY