Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů

Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů - Diana Cooper | Replicamaglie.com

...e zvířat a lid í Autor: Smith Penelope EAN: 9788086439174 ISBN: 978-80-86439-17-4 Nakladatel: Elfa Vydáno: 2010 ... Archandělé a svět přírody (Diana Cooper) > kniha | PreSkoly.sk ... ... Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů Cooper Diana, ISBN: 978-80-7336-947-7, Fontána Silová a pomocná zvířata ... Duchovní život zvířat a stromů Žáner: Ezoterika Dostupnosť: Vypredané Bežná cena 17,55 € Zľava: 25% Naša cena 13,16 € Viac o knihe Archandělé a svět přírody (Diana Cooper) Každý druh zvířete má podobně jako lidé duši, která zde na Zemi naplňuje určité ... Podtitul: Duchovní život zvířat a stromů Autor: Diana Cooper Rok vydání: březen 2019 Formát: brožovan ... Archandělé a svět přírody - Diana Cooper | KOSMAS.cz ... ... ... Podtitul: Duchovní život zvířat a stromů Autor: Diana Cooper Rok vydání: březen 2019 Formát: brožovaná vazba, 294 stran Překlad: Kristýna Růžičková ISBN: 978-80-7336-947-7 Vydavatelství: FONTÁNA V knize Svět zvířat se dočtete až 1001 dalších zajímavostí ze světa zvířat. 296 Kč Více informac í Karetní hra Svět zvířat, ALBI ... Archandělé a svět přírody - Duchovní život zvířat a stromů ... Kniha: Archandělé a svět přírody(Diana Cooper) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Kniha Archandělé a svět přírody (Diana Cooper) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Kupte knihu Archandělé a svět přírody od Diana Cooper na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Archandělé a svět přírody Duchovní život zvířat a strom ů Autor: Diana Cooper - Každý druh zvířete má podobně jako lidé duši, která zde na Zemi naplňuje určité poslání. Ptáci, ryby, hmyz, plazi a všechna ostatní zvířata kráčejí svou vlastní duchovní ... Duchovní příčiny nemocí, léčba a transformace Samoléčení, jóga a osud Bytosti přírody a léčení Země Telepatie - bezdrátové spojení - Poselství od protinožců Sdílení - Osho Hovory s Bohem Prastaré tajemství květu života - Drunvalo Melchizedek Čtyři dohody...

INFORMACE

AUTOR
Diana Cooper
DIMENZE
6,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů.pdf

POPIS

Každý druh zvířete má podobně jako lidé duši, která zde na Zemi naplňuje určité poslání. Ptáci, ryby, hmyz, plazi a všechna ostatní zvířata kráčejí svou vlastní duchovní cestou. Některá zvířata se vtělují proto, aby mohla sloužit lidstvu, zatímco jiná pomáhají naší planetě anebo se sem přišla rozvíjet prostřednictvím života na Zemi. Du-še zvířat pocházejí stejně jako duše lidí z různých hvězd či planet anebo dokonce z jiných vesmírů. V této knize vám Diana Cooper předkládá zcela jedinečné a dosud nevídané učení o říši zvířat. Podělí se zde s vámi o pozoruhodné informace, jež přijala prostřed-nictvím channelingu, o poslání duše jednotlivých zvířat a službě, kterou zde v našem světě vykonávají. Dozvíte se, z jakých planet či hvězd jednotlivé druhy zvířat po-cházejí a co se na Zemi tato přišla naučit či co sem přišla naučit ostatní bytosti. Kromě podrobných informací o zvířatech, s nimiž sdílíme tento svět, a o konkrétních andělech, kteří se zvířaty spolupracují, zde najdete také modlitby, vizualizace a řízené meditace, jež vám pomohou se všemi druhy zvířat navázat spojení a pomáhat jim. Tato neuvěřitelná kniha vám rozšíří vědomí a pomůže vám nahlížet na svět osvícenýma očima.

Chcete si přečíst knihu?Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diana Cooper. Číst Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY