Vzpomínky: aneb Honem, než to zapomenu

Vzpomínky: aneb Honem, než to zapomenu - Jan Petrášek | Replicamaglie.com

...entářů i zamyšlení, které publikoval v odborných ... Osobnosti a osudy | Pipkin.cz ... ... Vzpomínky českého lékaře, profesora MUDr. Jana Petráška, DrSc., pokrývají celé dvacáté století. Začínají obdobím, které autor zná z vyprávění rodičů a prarodičů, a končí rokem 2000. ... Vzpomínky: aneb Honem, než to zapomenu. Jan Petrášek Vzpomínky českého lékaře, profesora MUDr. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se ... Vzpomínky - aneb Honem, než to zapomenu ... . Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. ... Vzpomínky aneb Honem, než to zapomenu. Vzpomínky českého lékaře, profesora MUDr. Jana Petráška, DrSc., pokrývají celé dvacáté století. Začínají obdobím, které autor zná z vyprávění rodičů a prarodičů, a končí rokem 2000. Málokdo si již dnes dokáže představit, jak probíhalo studium medicíny po válce, jak se léčilo v malé nemocnici a ve venkovské ordinaci praktického lékaře v padesátých ... aneb Honem, než to zapomenu. PETRÁŠEK Jan. Info: Galén, 2019 (1.) - váz., 340 str. EAN: 9788074923838 ISBN: 978-80-7492-383-8 Jan Petrášek: Vzpomínky aneb honem než to zapomenu Petr Bartůněk IV. interní klinika, 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy a Všeobecná fakultní nemocnice v Praze. Praha: Galén, 2019, 340 s. Vydání první, formát 130 × 200 mm, vázaný výtisk, barevný. ISBN 9788074923838. Vzpomínky aneb honem než to zapomenu; ... Jan Petrášek toho vykonal za více než šedesát let na jedné klinice pro českou medicínu mnoho, úspěšně léčil, kromě toho publikoval a výrazně ovlivnil několik generací mediků. Prožil svůj dlouhý a pestrý život v sedmi obdobích - předválečném, válečném, poválečném ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely...

INFORMACE

AUTOR
Jan Petrášek
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpomínky: aneb Honem, než to zapomenu.pdf

POPIS

Vzpomínky českého lékaře, profesora MUDr. Jana Petráška, DrSc., pokrývají celé dvacáté století. Začínají obdobím, které autor zná z vyprávění rodičů a prarodičů, a končí rokem 2000. Málokdo si již dnes dokáže představit, jak probíhalo studium medicíny po válce, jak se léčilo v malé nemocnici a ve venkovské ordinaci praktického lékaře v padesátých letech minulého století, jak fungovala lékařská fakulta a zejména slavná Charvátova interní klinika v době, kdy byl profesor Petrášek ještě mladým sekundářem. Jan Petrášek toho vykonal za více než šedesát let na jedné klinice pro českou medicínu mnoho, úspěšně léčil, kromě toho publikoval a výrazně ovlivnil několik generací mediků. Prožil svůj dlouhý a pestrý život v sedmi obdobích - předválečném, válečném, poválečném, totalitním, v uvolnění roku 1968, v normalizaci a v době po listopadu 1989. Nyní poutavě sepsal, jaké ty doby byly a jsou - a je to čtení opravdu zajímavé.

Chcete si přečíst knihu?Vzpomínky: aneb Honem, než to zapomenu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Petrášek. Číst Vzpomínky: aneb Honem, než to zapomenu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY